×
Mobilā versija
-6.3°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Otrdiena, 20. februāris, 2018
6. decembris, 2017
Drukāt

Traģiska vēsts no Salaspils: Dzīvojamās mājas ugungrēkā šorīt bojā gājis cilvēks

Foto no Pixabay.comFoto no Pixabay.com

Šorīt dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Salaspilī gājis bojā cilvēks, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā(VUGD).

Izsaukumu uz Meža ielu Salaspilī, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā jūtams sadūmojums, ugunsdzēsēji saņēma šorīt plkst. 5.15.

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no otrā stāva dzīvokļa nāk dūmi, kurā deg sega 2m2 platībā, grīda 1m2 platībā un dīvāns 1m2 platībā. Piedūmotajā dzīvoklī tika atrasts viens cilvēks, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi. Līdztekus no ēkas trešā stāva glābēji evakuēja četrus cilvēkus.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.42.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības rozete, granulu tvertne, saražotā produkcija, divas vieglās automašīnas, virtuves iekārta, istaba, ražošanas ēka, sodrēji 5 ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Rēzeknes novada Vērēmu pagastā, kur 70m2 platībā dega saimniecības ēka un šķūnis. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 13.17, bet plkst. 15.51 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.decembra plkst. 6.30 līdz 6.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 42 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+