×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. janvāris, 2012
Drukāt

Traģiskās autoavārijas iemesli pagaidām neskaidri

Traģiskās Jaungada nakts autoavārijas iemesli pagaidām ir neskaidri, arī Valsts policija patlaban nesniedz plašāku informāciju par negadījuma apstākļiem.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis vien norādīja, ka policija, izmeklējot šo negadījumu, vadās no Ceļu satiksmes noteikumos minētā, ka autovadītājam jāizvēlas braukšanas ātrums, ņemot vērā ceļa segumu un laika apstākļus. Viņš uzsvēra, ka policijai arvien nākas atgādināt un brīdināt, cik svarīgi ir autovadītājiem rīkoties atbilstoši ceļa situācijai.

Vaicāts, vai slidenais ceļš tiek uzskatīts par vienu no nelaimes cēloņiem, viņš teica, ka tā ir viena no iespējām, bet tas tiks noskaidrots ekspertīzēs. Pagaidām nav arī zināms, vai jaunieši bija alkohola reibumā. Iespējams, tas būs zināms pirmdien no rīta.

Bijušais Ceļu policijas priekšnieks, tagad Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš sarunā ar aģentūru LETA pieļāva, ka jauniešiem nekas nebūtu noticis, ja automašīna nebūtu iegāzusies ūdenī. Ķuzis to atturējās komentēt.

Zivtiņš atzina, ka šis ir viens no traģiskākajiem pēdējo gadu satiksmes negadījumiem. Traģiskāks iznākums bija 2004.gada 31.decembrī notikušajai avārijai, kurā apgāzās “Ecolines” autobuss. Kā traģiskus viņš minēja arī “asiņainos Jāņus”, kad vienā diennaktī bija 27 bojāgājušie, kā arī gadījumu Rēzeknē, kad bojā gāja pieci ģimenes locekļi, tajā skaitā viens nepilngadīgais.

“Ārkārtēji traģisks gadījums. Pagājušo gadu pabeidzām tik labi, bet šis gads sākās tik drausmīgi,” teica Zivtiņš.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+