×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
11. decembris, 2016
Drukāt

Traģiski: pazudusī Baiba Purmale atrasta mirusi (8)

baiba-purmale2-e1481463376286-664x482

Rūjienas novadā pazudusī sieviete atrasta nomirusi, aģentūru LETA informēja organizācijā “Bezvests.lv”.

Kā ziņots, Baiba Purmale pazuda 27.novembrī plkst.21.20, kad ar autobusu devās no Rīgas uz mājām Naukšēnos. Pēdējās ziņas liecina, ka 61 gadu vecā sieviete izkāpa no autobusa ātrāk – Pīleņģu pieturā Endzelē, Rūjienas novadā.

Pirms nedēļas viņas meklēšanā piedalījās 156 cilvēki, “dzīvajās ķēdēs” apsekojot lielceļa malas un meža masīvus, organizācijas “Bezvests.lv” pārstāvis Guntis Skrodelis meklēšanā iesaistījās, lidojot ar motoparaplānu un pārbaudot teritoriju apmēram 40 kilometru garumā. Tomēr sievieti neizdevās atrast.

Kā informēja “Bezvests.lv” pārstāve Svetlana Gintere, šodien meklēšanu turpināja pazudušās tuvinieki. Pazudušās dēls internetā vērsās pie līdzcilvēkiem, kuri būtu gatavi palīdzēt viņam mātes meklēšanā. Atsaucās ap 50 cilvēku, tika izmantots arī bezpilota lidaparāts.

Pazudušās ķermeni šodien atrada aptuveni 80 metru attālumā no šosejas grāvī pie sānceļa. Vispirms tika atrastas sievietes mantas – lietussargs un soma, bet pēc tam arī mirstīgās atliekas.

Pēc Ginteres teiktā, šodien sievieti palīdzēja atrast tas, ka šonedēļ sniegs bija pilnībā nokusis un arī ūdens līmenis grāvī bija krities aptuveni par metru.
Precīzu sievietes nāves iemeslu noteiks ekspertīze.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Līdzjūtība dēlam.

 2. Līdzjūtība tuviniekiem.

 3. Līfzjūtība tuviniekiem.
  Man paliek nesaprotams,kāpēc sieviete izkāpa ātrāk? Pati esmu braukusi ar šo autobusu pēdējo 6 gadu laikā vismaz mēnesī reizi. Nu nav bīstama un kriminogēna Rūjiena! Vismaz es par to biju pārliecināta. Varbūt viss ir citādi?

 4. Līdzjūtība tuviniekiem. Man tikai urda un paliek nesaprotams un neatbildēts jautājums,kāpēc sieviete izkāpa ātrāk. Esmu braukusi pēdējo 6 gadu laikā aptuveni reizi mēnesī ar šo autobusu-nu nav Rūjiena tā kriminogēnākā pilsētiņa!

 5. iespējams, gāja pie kāda paziņas ??

 6. Kā ziņots, Baiba Purmale pazuda 27.novembrī plkst.21.20, kad ar autobusu devās no Rīgas uz mājām Naukšēnos. Pēdējās ziņas liecina, ka 61 gadu vecā sieviete izkāpa no autobusa ātrāk – Pīleņģu pieturā Endzelē, Rūjienas novadā.
  ——————————–
  KĀPĒC izkāpa …ātrāk – SVEŠĀ pieturā?
  Nav prāta darbs tik vēlu 21:20 – dziļā TUMSĀ izbraukt no Rīgas …
  Zinot vēl šodienas KRIMOGĒNO situāciju, kad vēl NAV atklātas 200 000 krimlietas – tā ziņoja biedrs Ķuzis!

 7. Vispār jau naukšēniete. Līdzjūtība tuviniekiem. Bija īsu brīdi skolotāja arī man/ pionieru vadītāja/. Žēl, ka tik traģiski apraujas dzīve…

Draugiem Facebook Twitter Google+