Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Traģiski: Pūrē piemājas dīķī noslīkst bērns (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Otrdienas pievakarē policijā saņemtas traģiskas ziņas no Pūres. Piemājas dīķī noslīcis divus gadus vecs bērns.

Diemžēl jau kuro gadu pēc kārtas, sākoties vasarai, notiek šādas nelaimes. Likumsargi ir nobažījušies, ka sabiedrība ļoti vienaldzīgi izturas pret atpūtu pie ūdeņiem.

Tukuma policijas iecirkņa priekšnieks vēršas gan pie vecākiem, gan pašiem bērniem, aicinot ievērot piesardzību un būt modriem.

Glābēji saka – viņu pieredzē piemājas dīķi ir tie, kuros notiek vislielākās nelaimes. Publiskās vietās bieži vien palīdz aculiecinieki, bet pie dīķiem māju pagalmos parasti bērni bijuši vieni paši.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Otrdienas pievakarē policijā saņemtas traģiskas ziņas no Pūres. Piemājas dīķī noslīcis divus gadus vecs bērns.
    Diemžēl jau kuro gadu pēc kārtas, sākoties vasarai, notiek šādas nelaimes. Likumsargi ir nobažījušies, ka sabiedrība ļoti vienaldzīgi izturas pret atpūtu pie ūdeņiem.
    ———————————-
    Nemelo par sabiedrību!
    Ja glābēji saka – viņu pieredzē piemājas dīķi ir tie, kuros notiek vislielākās nelaimes. Publiskās vietās bieži vien palīdz aculiecinieki, bet pie dīķiem māju pagalmos parasti bērni bijuši vieni paši.

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+