Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. novembris, 2015
Drukāt

Traģiski: Rīgā uz šosejas mirst jauns puisis; tuvinieki meklē aculieciniekus (3)

FacebookFacebook

Traģisks negadījums 18. novembra naktī noticis uz Daugavgrīvas šosejas Rīgā – auto notriecis jaunieti, kurš miris notikuma vietā. Tuvinieki sociālajā tīklā “Facebook” turpina meklēt notikušā aculieciniekus.

“Lūgums pēc palīdzības. Tiek meklēti aculiecinieki, kas redzēja šo jaunieti, ejot no Nacionālās bibliotēkas uz Daugavgrīvas šosejas pusi 18. novembrī no 23:00 līdz 00:30. Varbūt kāds redzējis avāriju Daugavgrīvas šosejas sākumā, kurā šīs jaunietis ir notriekts ar mašīnu un mira notikuma vietā?” jautā kāds sociālo tīklu lietotājs un lūdz atsaukties lieciniekus.

Ikviens, kura rīcībā ir kāda informācija par notikušo negadījumu ir aicināts zvanīt uz tālruņa numuru. 20507182. Tāpat iedzīvotājus lūdz dalīties ar šo informāciju, lai iespējami ātrāk noskaidrotu notikušā apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Žēl puikas – pavisam jauns. Bet, ja tā padomā… puisis melnās drēbēs iet pa neapgaismotu šoseju melnā naktī – tur nekas labs nevar sanākt.

  2. Lai vieglas smiltis puisim, bet, LA skribent, kas tā tāda Daugavgrīvas šoseja!?

  3. Kur ir Daugavgrīvas šoseja? Kur tādabibliotēkas šoseja ir pie bibliotēkas?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+