×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. novembris, 2016
Drukāt

Traģiski: sirmgalvis sadedzis savā dīvānā

Ilustratīvs attēls. Foto-ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 33 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Aizputes novada Lažas pagastā, kur dega dzīvojamā māja 60 kvadrātmetru platībā. Plkst. 11.05 VUGD saņēma izsaukumu, un, ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka 1.5 stāvu ēka deg pilnā platībā. Plkst. 15.12 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 11.12 VUGD saņēma informāciju, ka Rēzeknes novada Rikavas pagastā dzīvojamā mājā izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvoklī bija dedzis dīvāns. Mājas iedzīvotājiem bija izdevies to apdzēst pašu spēkiem, taču degušajā dīvānā tika atrasts apmēram 74 gadus vecs bojāgājis vīrietis.

Vakar plkst. 10.26 ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Raiņa ielā Jelgavā, kur no skursteņa bija atdalījies metāla gabals un sabrucis četrstāvu mājas dūmvads, un tā atlūzušās daļas apdraudēja garāmgājējus. Ugunsdzēsēji bojātā skursteņa daļas no jumta nocēla.

Tāpat VUGD darbinieki diennakts laikā veikuši 15 glābšanas darbus un saņēmuši trīs maldinošus izsaukumus.

Kopš gada sākuma Latvijā reģistrēti 8757 ugunsgrēki, kuros cietuši 268, gājuši bojā 79, bet izglābti 270 cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+