×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Traģisks sezonas noslēgums motokrosā

mocis-rupeika

Eiropas Nāciju kausu izcīņu motokrosā ekipāžām aizēnojis Māra Rupeika un Haralda Kurpnieka kritiens, bet pēc19 gadus jaunā angļu sportista Konora Smita nāves kvdraciklu klases pirmā finālbrauciena laikā sacensbas tika atceltas.

Latvijas komanda pirms Eiropas Nāciju krosa ekipāžām Cinjoli trasē Itālijā tika uzskaitīta starp medaļu pretendentēm, taču pēc smaga mūsu komandas ekipāžas Māra Rupeika un Haralda Kurpnieka kritiena sestdienas pēcpusdienā svarīgāk par sportskajiem iznākumiem bija jautājumi par mūsu sportistu veselības stāvokli. Rupeiks no trases ar helikopteru tika nogādāts Ankonas slimnīcā, Haraldam Kurpniekam nācās doties uz trasei tuvāku slimnīcu. “Zināms, ka Māris ir cietis ļoti nopietni. Sākotnēji sportists esot bijis pie samaņas, taču vēlāk samaņu zaudējis, Savukārt Haralds nogādāts tuvākas pilsētas slimnīcā, lai veiktu papildus pārbaudes, jo sākotnēji esot konstatēts smadzenu satricinājums,” portāls motokross.lv pēc notikušā citēja Latvjas motokrosa federācijas prezidenta Dzintara Jaundžeikara teikto par negadījumu Cinjoli.

Pirmdien, sazinoties ar Rupeika komandas pārstāvjiem, iegūta informācija, ka sportistam ir traumēti kakla skriemeļi un kāja. Esot nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, bet dzīvībai bīstamu savainojumu neesot. Vismaz nedēļu Rupeikam būšot jāpaliek ārstu uzraudzībā.

Man pašam viss vairāk vai mazāk ir kārtībā, jo smadzeņu satricinājums uz notikušā fona tāds sīkums vien šķiet. Komandas vārdā gribu pateikties visiem par laba vēlējumiem un ceram uz drīzu izveseļošanos. Atceroties neveiksmīgos notikumus Cinjoli, īst nepiekritīšu, ka trase bija pārāk sarežģīta ekipāžu motokrosam. Tas bija sacīkšu negadījums,” sarunā ar “LA” teica Haralds Kurpnieks. Vēl Latvijas komandu Cinjoli pārstāvēja Jānis Daiders ar Kasparu Liepiņu, Modris Štelle ar Artūru Linteru; kvdraciklu klasē Edgars Meņģelis, Kārlis Bole un Ralfs Reinfelds.

Vēl traģiskākas ziņas no Itālijas pasauli aplidoja svētdien – pēc kritiena pirmajā aplī vēlāk slimnīcā mira Angljas kvdraciklu izlases 19 gadus jaunais dalībnieks Konors Smits. Pēc šā negadījuma tika pieņemts lēmums sacensības pārtaukt gan kvadraciklu, gan ekipāžu klasēs. Traģisks motokrosa sezonas noslēgums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+