×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. decembris, 2015
Drukāt

“Trainspotting” turpinājumā atgriezīsies visi galveno lomu tēlotāji

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Britu kinorežisors Denijs Boils apstiprinājis, ka viņa veidotajā filmas “Trainspotting” (“Vilcienvakte”) turpinājumā atgriezīšoties visi galveno lomu tēlotāji.

Kinolentē, kas regulāri ierindota labāko britu filmu sarakstu pirmajās vietās, savu pirmo nozīmīgo lomu spēlēja aktieris Jūens Makgregors. Pārējās svarīgākās lomas bija uzticētas Robertam Kārlailam, Jūenam Bremneram un Džonijam Lī Milleram.

Ilgi gaidītā turpinājuma uzņemšana sāksies nākamgad, bet uz kino ekrāniem to plānots izlaist 2017. gadā, vēsta britu mūzikas žurnāls NME.

Boila slavenā 1996. gada kinolente bija balstīta uz skotu rakstnieka Ērvina Velša romānu ar tādu pašu nosaukumu. Velšs 2002. gadā laida klajā grāmatas “Trainspotting” turpinājumu “Porno”, bet 2012. gadā iznāca priekšstāsts “Skagboys”.

Boils oktobrī atzina, ka esot “nobažījies” par turpinājuma veidošanu. “Ja es neizdarīšu labu darbu, mani sitīs krustā. Taču potenciālajām briesmām jākalpo par pamudinājumu, tad varētu sanākt laba filma,” viņš teica.

Boils sacīja, ka tomēr centīšoties filmu pabeigt jau 2016. gadā, kad aprit 20 gadi kopš “Trainspotting” filmas iznākšanas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+