“Traktor” aizsūta atvaļinājumā Dārziņu un “AK Bars” 0

KHL Gagarina kausa izcīņas finālā iekļuva Čeļabinskas “Traktor”, kas Austrumu konferences fināla izšķirošajā septītajā spēlē, pateicoties Andreja Kosticina vārtu guvumam 29 sekundes līdz trešā perioda beigām, Kazaņā ar 2:1 pārspēja “AK Bars”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 104

Izšķirošajā spēlē pirmie vārtus 32. minūtē pēc Vladimira Antipova metiena guva “Traktor”. Mājinieki izlīdzinājumu ar Jannes Pesonena metienu panāca 55. minūtē, tomēr vienā no pēdējiem uzbrukumiem “Traktor” izrāva uzvaru gan spēlē, gan ar 4-3 sērijā.

Latvijas izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš izšķirošajā septītajā spēlē nebija pieteikts. Dārziņš 28 regulārās sezonas spēlēs guva 12 (4+8) rezultativitātes punktus, 9 izslēgšanas spēlēs Laura rēķinā četri vārti.

Finālā “Traktor” pretinieki būs Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētie Maskavas “Dinamo”, pirmā spēle 7. aprīlī Maskavā.