Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
24. jūlijs, 2012
Drukāt

Traktoriem paaugstinās tehniskās apskates cenas

Foto-LETAFoto-LETA

Par trešdaļu līdz pat divām reizēm tiks paaugstinātas cenas vairākās pozīcijās traktortehnikas tehniskajai apskatei, paredz valdības 24.jūlijā apstiprinātais Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras jaunais pakalpojumu cenrādis.

Jau esošo pakalpojumu cena palielinājusies pozīcijās, kur pieaugušas stingrās uzskaites materiālu iegādes un uzturēšanas izmaksas, piemēram, traktortehnikas vai tās piekabes valsts reģistrācijas numura zīmei, valsts reģistrācijas numura zīmes izvēlei no saraksta un citās.

Traktortehnikas vai tās piekabes valsts reģistrācijas numura zīmes izsniegšana līdzšinējo 4,13 latu vietā maksās 6,15 latus, savukārt papildu resursu un datu apstrāde – hologrammas izgatavošana un veidlapas noformēšana – līdzšinējo 3,31 lata vietā izmaksās 4,51 latu.

Izvēloties valsts reģistrācijas numura zīmi, līdzšinējo desmit latu tiks prasīti 16,23 lati, valsts tehniskās apskates, tehniskās kontroles uzlīme vai talons līdzšinējo 0,65 latu vietā maksās 1,22 latus, bet identifikācijas numura ievadīšana informatīvajā sistēmā līdzšinējo 4,13 latu vietā izmaksās 6,18 latus.

Līdz ar to traktortehnikas tehniskās apskate varētu sadārdzināties par 47% – no iepriekšējiem 8,09 latiem līdz 11,91 latam, nerēķinot valsts reģistrācijas numura zīmes izmaksas.

Projekts papildina patlaban spēkā esošos pakalpojumus ar vairāk nekā desmit jauniem pakalpojumiem, piemēram, traktortehnikas motora jaudas mērījumi, dīzeļmotora sprauslu pārbaude un regulēšana, traktortehnikas vadītāju mācību instruktoru apmācība, mācību materiāli traktortehnikas vadītājiem, suvenīru tirdzniecība un citiem.

Noteikumi stāsies spēkā pēc publicēšanas oficiālajā laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+