×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. marts, 2016
Drukāt

Trakums: pamestā mājā Ugālē atrod “suņu komūnu” ar kucēnu pulciņu (10)

Foto - FacebookFoto - Facebook

Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Ar sirdi delnā” izsludinājusi palīdzības sniegšanas akciju 12 suņiem, kas atrasti pamestā mājā Ugālē, kur tie, spriežot pēc visa, mitinājušies un vairojušies vairākus gadus, vēsta biedrības profils sociālajā tīklā “Facebook”.

“Mūsmāju audžubērnu saimei vakar piepulcējās 12 suņu sirsniņas! Atskanot zvanam ar lūgumu pēc palīdzības, ne prātā nenāca, ka pulciņš būs tik prāvs. Tomēr cita risinājuma nebija, jo ģimenītei draudēja tūlītēja “iznīcināšana”. Patiesībā, man piedāvāja izvēlēties vismaz kādu no kucēniem, ko paglābt no iemidzināšanas. Kā tas būtu – atlasīt tos, kuri dzīvos?” raksta biedrības pārstāve Andra.

“Par lietas apstākļiem sīkāk vēl rakstīšu, bet šobrīd mums ļoti, ļoti nepieciešama palīdzība, jo mūsu aprūpē nu jau 27 suņi un 30 kaķi.
Pašlaik aktuālākā vajadzība ir suņu miga/būda. Mammītes ar bērneļiem ievietotas pagaidu miteklī, kas 12 suņiem, turklāt mēnesi veciem mazulīšiem, nepavisam nav piemērots. Ārkārtīgi nepieciešami līdzekļi arī barībai un veterinārajiem izdevumiem, jo visus audžubērnus adopcijai atdodam attārpotus, vakcinētus ar komplekso vakcīnu (ne tikai pret trakumsērgu, bet arī citām smagām slimībām), suņus – arī čipotus, bet pieaugušos dzīvniekus – tikai kastrētus!”

Informācija palīdzības sniegšanai – šeit.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Intresanti…, kā tad viņi varēja izdzīvot vairākus gadus bez pārtikas , pamestā mājā un vēl mazi kucēni…

  2. Kaut par cilvēkiem tādu rūpi turētu…

  3. Kur tā pamestā māja ir? Vajadzētu aizbraukt un savākt vēl to gultu. Izskatās vēl gana laba.

    • Jā, tas ir manāmi interesanti, kādēļ tiek turēta slepenībā faktiskā adrese! Tik pat labi es varu apgalvot, ka uz Mēness atrasta pamesta māja, ar pamestu citplanētiešu ģimeni …

  4. nošpricēt un miers,citādi suņu tantes atkal lūgs-ziedojiet nabaga dvēselītēm!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+