Mobilā versija
+21.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
27. aprīlis, 2017
Drukāt

Trampa golfa treneris Deivids Bakita viesojas Rīgas domē (1)

Deivids Bakita. Foto - Rīgas domeDeivids Bakita. Foto - Rīgas dome

Ceturtdien Rīgas domē viesojies golfa treneris Deivids Bakita, par kuru iepriekš dome norādīja, ka pie viņa trenējies arī ASV prezidents Donalds Tramps.

Deivids Bakita Latvijā ir pirmo reizi un viņa brauciena mērķis ir izpētīt iespējas Rīgā attīstīt golfu. Jūlijā viņš Latvijā rīkos starptautisku golfa turnīru, uz kuru tiks aicināti dažādu valstu biznesmeņi un potenciālie investori.

Domes pārstāvis Mareks Gailītis pastāstīja, ka golfa turnīrs notiks festivāla “Laima Rendez Vous Jūrmala” laikā. Šī festivāla tradīcija tika aizsākta, kad tika pieņemts pārtraukt “Jaunā Viļņa” rīkošanu šajā Latvijas kūrortpilsētā.

Rīgas vicemērs Andris Ameriks sarunas laikā paudis viedokli, ka golfa tūrismam būtu liela perspektīva. D. Bakets vizītē domē ieradās pēc golfa kluba “Viesturi” iniciatīvas. Dome turnīra rīkošanā vasarā finansiāli neplāno piedalīties, norādīja pašvaldības pārstāvis.

Deivids Bakita ir bijis profesionāls golfa spēlētājs, bet šobrīd strādā kā treneris un viņa klientu vidū ir arī ASV prezidents Donalds Tramps, daudzas politikas, biznesa un Holivudas slavenības.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (6)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+