Pasaulē

Trampa pirmā sieva izdod memuārus “Audzinot Trampu” 2

Grāmatā 68 gadus vecā Ivana Trampa atskatās uz savu dzīvi. AP/LETA

ASV prezidenta Donalda Trampa pirmā sieva Ivana septembrī izdos savus memuārus “Raising Trump” (“Audzinot Trampu”).

Grāmatā 68 gadus vecā Ivana Trampa atskatās uz savu dzīvi, tostarp mīlas stāstu ar nekustamā īpašumam magnātu, un pieredzi audzinot pāra trīs bērnus – Ivanku, Donaldu jaunāko un Ēriku -, kuriem māte bija galvenā aprūpētāja.

“Katru dienu cilvēki man jautā, kā es izaudzināju tik lieliskus bērnus,” Čehijā dzimusī Ivana norādīja paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem. “Viņi ir patiešām pārsteigti, kad es saku, ka viņu audzināšanā nebija nekādas maģijas. Es biju stingra un mīloša māte, kas mācīja viņiem dolāra vērtību, nemelot, nekrāpties un nezagt, cienīt citus, kā arī citas dzīves mācības, ar kurām es tagad dalīšos grāmatā “Rising Trump”,” lasāms paziņojumā par gaidāmo grāmatu.

Saistītie raksti

Grāmatā, kuru izdevniecība “Gallery Books” raksturo kā bezpartejisku un nepolitisku, būs izklāstīts Ivanas ceļš no komunistu pārvaldītās Čehoslovākijas uz ASV, kur par naturalizētu pilsoni viņa kļuva 1988.gadā, kā arī tas būs stāsts par viņas bērnu dzīvi, audzināšanu un kļūšanu par ASV pirmo ģimeni. Grāmatā būs iekļautu arī visu trīs Ivanas un Donalda Trampa bērnu atmiņu stāsti.

“Raising Trump” nāks klajā 12.septembrī.

Ivana, kas tolaik strādāja kā modele, ar Donaldu Trampu apprecējās 1977.gadā, bet 1992.gadā viņu laulība tika šķirta. Ivanai tā bija otrā laulība, bet Trampam – pirmā. Viņa pēc tam ir bijusi precējusies vēl divas reizes, un pēdējā laulība tika šķirta 2009.gadā.

LA.lv