Mobilā versija
Brīdinājums -0.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
9. novembris, 2016
Drukāt

Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās izraisa Eiropas akciju biržu kritumu (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Akciju vērtība lielākajās Eiropas fondu biržās trešdien rīta tirdzniecības sesijā piedzīvojusi kritumu, ko izraisījušas ziņas par Republikāņu partijas kandidāta Donalda Trampa uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās.

Londonas biržas indekss FTSE 100 trešdien rīta sesijā samazinājies par 1,87% līdz 6718,85 punktiem, Frankfurtes biržas indekss DAX 30 nokrities par 2,9% līdz 10 181,89 punktiem, bet Parīzes biržas indekss CAC 40 saruka par 2,8% līdz 4350,07 punktiem.

Paredzēts, ka jaunais Savienoto Valstu prezidents tiks inaugurēts 20.janvārī, valsts galvas amatā nomainot demokrātu Baraku Obamu, kurš bijis prezidents divus termiņus kopš 2009.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbūt domāts bija-Eiropas biržu akciju kritums? Vārda vieta teikumā ir svarīga, jo var izmainīt teikumā izteikto domu! Šeit ir tas gadijums,kad vietai ir nozime.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+