×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
28. marts, 2017
Drukāt

Trampa znots ticies ar Krievijas bankas pārstāvjiem (4)

Džareds Kušners. Reuters/LETA Džareds Kušners. Reuters/LETA

ASV prezidenta Donalda Trampa znots Džareds Kušners pērn vēlēšanu kampaņas laikā ticies ar Rietumvalstu sankcijām pakļautās Krievijas bankas “Vņešekonombank” pārstāvjiem, pirmdien atklājusi šī banka.

“Vņešekonombank”, kurai piemērotas sankcijas par Krievijas agresiju Ukrainā, gan neatklāja, kur un kad tieši tikšanās notikusi.

Kušners šo informāciju nav komentējis.

ASV Senāta izlūkdienestu komiteja, kas izmeklē Krievijas iejaukšanos ASV vēlēšanu procesā, vēlas iztaujāt Trampa padomniekus, tostarp Kušneru, par viņu saitēm ar Krievijas amatpersonām, pavēstījušas ASV amatpersonas.

Kušners esot piekritis liecināt komitejā.

Kušners iepriekš ir atzinis, ka decembrī ticies ar Krievijas vēstnieku Sergeju Kisļaku.
Trampa pirmajam padomniekam nacionālās drošības jautājumos Maikam Flinnam nācās atkāpties no amata pēc tam, kad kļuva zināms, ka viņš melojis par viņa un Kisļaka telefonsarunu saturu. Šīs sarunas notika 2016.gada beigās.

Ar Kisļaku pērn ticies ar pašreizējais ASV ģenerālprokurors Džefs Sešonss, kurš tādēļ norobežojies no izmeklēšanas par Krievijas iejaukšanos ASV vēlēšanu procesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Latvijai jāslēdz visas smirdīgās bankas. Mēs taču neesam padibenes, vai ne?

  2. Ir visiem zināma kā kleptokrātija kur vareno pienākums ir apzagt tautu un to turēt nevarīgā nabadzībā. Tāds ir arī mūsu grūti pārvaramais Pdomju mantojums. Kušners ar sievas tēvu ir drīzāk amorāli oportunisti un apšaubami brīvības nesēji.

  3. Nauda nesmirdot.

Draugiem Facebook Twitter Google+