×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
13. janvāris, 2018
Drukāt

Trampam medicīniskajās pārbaudēs konstatēta lieliska veselība (1)

Foto-APFoto-AP

ASV prezidentam Donaldam Trampam piektdien, 12.janvārī, tika veiktas medicīniskās pārbaudes pirmoreiz kopš viņa stāšanās amatā, un tajās konstatēts, ka viņam ir lieliska veselība, paziņoja viņa ārsts.

“Prezidenta fiziskās veselības pārbaudes šodien Voltera Rīda Nacionālajā armijas medicīnas centrā notika sevišķi labi,” pavēstīja viņa ārsts Ronijs Džeksons Baltā nama publicētā paziņojumā.

“Prezidentam ir lieliska veselība,” Džeksons piebilda, atzīmējot, ka viņš sniegs detalizētākas ziņas otrdien.

71 gadu vecā Trampa medicīniskās pārbaudes tika veiktas Voltera Rīda armijas slimnīcā, kas atrodas Mērilendas štata Betesdas pilsētā pie Vašingtonas.

Baltais nams pirmdien pavēstīja, ka šo pārbaužu ietvaros psihiatriskais novērtējums nav paredzēts, un uzsvēra, ka prezidenta prāts strādā izcili.

Sadusmots par žurnālista Maikla Vulfa skandalozo grāmatu “Fire and Fury: Inside the Trump White House”, kurā apšaubītas Trampa gara spējas, prezidents pirmdien tviterī norādīja, ka ir “ļoti stabils ģēnijs” un “tiešām gudrs”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Veselā miesā vesels gars. Izvilks vēl arī otro termiņu. Spriežot pēc Trampa veiktām ekonomikas reformām, atkārtota ievēlēšana pilnīgi reāla.

Draugiem Facebook Twitter Google+