Mobilā versija
+2.9°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
6. jūlijs, 2017
Drukāt

Tramps: ASV atbalsta NATO līguma piekto pantu

Foto - Reuters/LETAFoto - Reuters/LETA

ASV stingri atbalsta NATO līguma piekto pantu, kas paredz kolektīvo aizsardzību, ceturtdien runā Varšavā paziņoja Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps.

“Savienotās Valstis ir parādījušas ne tikai ar darbiem, bet ar rīcību, ka mēs stingri atbalstām piekto pantu par kopīgo aizsardzību,” sacīja Tramps, uzrunājot Polijas sabiedrības pārstāvjus.

ASV prezidents uzsvēra, ka, pateicoties viņa stingrajai nostājai, vairākas Ziemeļatlantijas alianses dalībvalstis ir palielinājušas izdevumus aizsardzībai, un ka tie jāturpina palielināt.

“Jūs to zināt. Visi to zina. Visiem tas ir jāzina. Eiropai ir jādara vairāk,” sacīja Tramps.
Viņš arī teica, ka “transatlantiskā saikne starp Savienotajām Valstīm un Eiropu ir tikpat spēcīga kā agrāk, un daudzējādā ziņā varbūt pat stiprāka”.

Pievienot komentāru

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+