×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

Tramps atsāk uzbrukumus “New York Times” (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien atsāka uzbrukumus ASV medijiem, konkrēti pret laikrakstu “New York Times”, šādi reaģējot uz publikāciju par Trampa izolāciju Baltajā namā, kur neesot pietiekami daudz un pieredzējušu darbinieku.

Atsākot uzbrukumus vienam no ASV prestižākajiem izdevumiem, kas aizsākās vēl prezidenta vēlēšanu sākumposmā, Tramps tviterī ierakstījis: “Neveiksmīgais @nytimes par mani raksta pilnīgus izdomājumus. Viņi divus gadus to saprata aplami un tagad izgudro notikumus un avotus!”

Publikācijā minēta “pārsteidzoši mazā komanda, kurā ir mazāk nekā pusducis ar pilnvarām apveltītu palīgu, kuriem Baltā nama un federālās valdības iekšējie mehānismi faktiski nav pazīstami”.

Laikraksts atsaucas uz “dučiem” valdības amatpersonu, Kongresa palīgu un bijušo personāla pārstāvju, kuru lielākā daļa nav nosaukta vārdos.

Baltā nama darbinieki tikušies tumsā, jo nav spējuši atrast elektrības slēdžus, vēsta laikraksts.

Publikācijā arī minēts, ka prezidents vakarus Baltajā namā pavada viens, jo viņa dzīvesbiedre Melānija un dēls Barons dzīvo Ņujorkā.

Tramps daudz laika pavada, skatoties kabeļtelevīzijas ziņu kanālus, un “jūtas arvien neērtāk darba spiediena un pastāvīgo protestu dēļ”.

Baltā nama administrācijas vadītājs Reinss Prībuss un galvenais stratēģis Stīvens Banons prezidenta tuvākajā lokā ir “divi varas centri, starp kuriem notiek sadursmes”.

Pēc Trampa tvīta laikraksts aizstāvēja savu publikāciju un izmantots avotus, turklāt uzsvēra, ka tas nebūt nav “neveiksmīgs”, cita starpā ņemot vērā arī to, ka aizvadītajā nedēļā tā drukāto un digitālo versiju abonentu skaits pārsniedzis trīs miljonus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Padomājiet, visi mediji tiek kontrolēti no pretējā flanga un tas nelīdz.. Super 🙂 Malacis!
    Man šķiet tas ir labi, ka viņi šitā raksta 🙂 Prieks skatīties, kā nopūlas..

  2. Vai tiešām LA vēl neapnīk rakstīt tās glupās ķengas par Trampu? Ar katru šādu rakstu LA tikai apliecina savu nožēlojamību, kas izskatās pēc tādiem kā pirmsnāves agonijas vēmekļiem. Trampu ciena cilvēki gan Latvijā, gan pasaulē. Un Soross lai samierinās ar savu sakāvi!

Draugiem Facebook Twitter Google+