×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2017
Drukāt

Tramps atzīst Krievijas vainu demokrātu e-pastu uzlaušanā. VIDEO (2)

Foto: AP/Scanpix/LETAFoto: AP/Scanpix/LETA

ASV jaunievēlētais prezidents Donalds Tramps trešdien Ņujorkā savā pirmajā preses konferencē pēc uzvaras 8.novembra prezidenta vēlēšanās atzina, ka Demokrātu partijas e-pastu uzlaušanu vēlēšanu kampaņas gaitā veikusi Krievija.

Tramps žurnālistiem sacīja, ka neargumentētajiem apgalvojumiem par viņa it kā pastāvošajām saitēm ar Krieviju “nevajadzēja tikt publicētiem”.

Šīs informācijas publicēšana ir “apkaunojums” un to veikuši “slimi cilvēki”.

Tramps pateicās ASV medijiem, kas pauduši skepsi par informāciju, kas parādījās tīmekļa vietnē “BuzzFeed”.

Vienlaikus Tramps pauda pārliecību – ja viņam izdosies labi satikt ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, tas būs “aktīvs, nevis apgrūtinājums”.

“Ja Putinam patīk Donalds Tramps, es to uzskatu par aktīvu, nevis apgrūtinājumu, jo mums ar Krieviju ir šausmīgas attiecības.”

“Es nezinu, vai man izdosies satikt ar Vladimiru Putinu. Es ceru, ka man izdosies. Tomēr pastāv arī liela iespēja, ka man neizdosies,” viņš piebilda.

Preses konferencē Tramps arī pauda pārliecību, ka viņa administrācija būs lielākais jaunu darbavietu radītājs, kāds jebkad ir redzēts.

“Mēs grasāmies radīt darbavietas. Es solu, ka būšu lielākais darbavietu veidotājs, kādu Dievs jebkad radījis. Un es to domāju nopietni,” savā pirmajā preses konferencē kopš uzvaras 8.novembrī notikušajām vēlēšanām, paziņoja nākamais Baltā nama saimnieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cerams , ka Trampam pieleks , kas ir putins, jo putins ir agresīvs, melīgs individs.

  2. Situācija jau štruntīga. Atzīt nozīmē apšaubīt paša ievēlēšanas godīgumu.
    Neatzīt acīmredzamo – nozīmē saplēsties gan ar SAVIEM republikāņu senatoriem, no kuriem daļa jau tā izteikti neatbalsta Trampu, gan ar aizvainotajiem drošības dienestiem

Draugiem Facebook Twitter Google+