Pasaulē
Citur

Tramps brīdina par “vardarbīgām pārmaiņām”1


ASV prezidents Donalds Tramps.
ASV prezidents Donalds Tramps.
Foto – LETA/AP

Ja ASV starptermiņa vēlēšanās republikāņi zaudēs kontroli Kongresā, demokrāti ieviesīs pārmaiņas “ātri un vardarbīgi”, uzrunājot evaņģēlisko kristiešu līderus, brīdinājis ASV prezidents Donalds Tramps, vēsta laikraksts “The New York Times”.

Sanāksmē pirmdien Baltajā namā Tramps sacījis, ka viņa konservatīvā darba kārtība būs apdraudēta, ja republikāņi zaudēs novembra vēlēšanās, vēsta laikraksts, kura rīcībā nonācis sanāksmes audioieraksts.

Demokrāti “atcels visu, ko mēs esam paveikuši, un viņi izdarīs to ātri un vardarbīgi”, sacījis Tramps. “Viņi visu izbeigs uzreiz.”

“Ja jūs paskatāties uz “Antifa”,” sacījis Tramps, minot vardarbīgo kreiso ekstrēmistu kustību, “un uz dažiem no šiem grupējumiem, ir jāsaka, tie ir vardarbīgi cilvēki.”

Pirmdienas sanāksmes gaitā žurnālisti varēja klausīties vien pavisam nedaudz Trampa uzrunā, kad viņš runāja par abortiem, reliģijas brīvību un jaunatnes bezdarbu.

Pēc tam kad preses pārstāvji bija telpu pametuši, Tramps mainījis tematu un runājis par to, kā evaņģēlisko kristiešu līderi var palīdzēt republikāņiem gūt uzvaru novembra vēlēšanās, vēsta laikraksts.

“Es jums vienīgi lūdzu – ejiet cilvēkos un gādājiet, ka jūsu ļaudis balso,” sacījis Tramps. “Jo ja viņi to nedarīs – tas ir 6.oktobris -, ja viņi nebalsos, mums būs divi nožēlojami gadi un mums būs, atklāti sakot, ļoti smags laika posms, jo tad tās būs tikai vienas vēlēšanas – no tā, lai zaudētu visu, kas jums ir, jūs šķir vienas vēlēšanas.”

LA.lv