Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
19. aprīlis, 2016
Drukāt

Tramps izgāžas, sajaucot 11.septembri ar “7-Eleven”

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Donalds Tramps

Vadošais pretendents izvirzīšanai par ASV prezidenta vēlēšanu kandidātu no Republikāņu partijas miljardieris Donalds Tramps pirmdien savā runā Ņujorkas štata Bufalo pilsētā pārteicās, sajaucot 11.septembri (9/11) – 2001.gadā Ņujorkā sarīkoto teroraktu datumu – ar ASV populārā veikalu tīkla “7-Eleven” nosaukumu, ziņo ASV žurnāls “US Weekly”.

“Tas ir ļoti tuvu manai sirdij. Jo es tur biju un skatījos uz mūsu policistiem un mūsu ugunsdzēsējiem 7/11, Pasaules tirdzniecības centrā tieši pēc tā sagrūšanas. Un es redzēju darbībā dižākos cilvēkus, kādus jebkad esmu redzējis,” sacīja Tramps.

Tramps neizlaboja savu pārteikšanās kļūdu un nav oficiāli reaģējis uz to, lai gan otrdien tieši Ņujorkas štatā notiek priekšvēlēšanas.

Priekšvēlēšanu gaitā cīnoties pret savu sāncensi Tedu Krusu, Tramps ir uzsvēris atbalstu Ņujorkai un pārmetis Krusam viņa nievājošu izteikumu par “Ņujorkas vērtībām”.

Interneta kopiena nepalaida garām Trampa pārteikšanos.

“Gluži kā Donalds Tramps es redzēju ”7-11” visdrosmīgākos cilvēkus, kādus jebkad esmu redzējis. Viņi ēda hotdogus,” pajokoja viens interneta lietotājs.

“Donalds Tramps uzstājās ar runu, stāstot par “7-11” šausmīgajiem notikumiem, un man atliek vien brīnīties, kas bija noticis ar ķīmisko tīrītavu turpat blakus,” rakstīja cits interneta zobgalis.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+