Mobilā versija
Brīdinājums +17.5°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
26. novembris, 2016
Drukāt

Tramps: Nežēlīgā diktatora nāve ļaus kubiešiem iegūt brīvību (1)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps, reaģējot uz Kubas komunistiskā režīma bijušā līdera Fidela Kastro nāvi, sestdien paziņoja, ka viņš bijis “nežēlīgs diktators, kas sešas desmitgades apspieda savu tautu”.

“Kamēr Kuba paliek totalitāra sala, es ceru, ka šodiena iezīmē ceļu prom no šausmām, kas vilkušās pārāk ilgi, [ceļu] uz nākotni, kurā brīnišķīgā kubiešu tauta beidzot dzīvos brīvībā, ko tā tik ļoti pelnījusi,” teikts Trampa izplatītajā paziņojumā.

Viņš piebildis, ka vienīgais Kastro atstātais mantojums ir “šāvēju komandas, laupīšana, neiedomājamas ciešanas, nabadzība un cilvēka pamattiesību atņemšana”.

“Lai gan nevar izdzēst Fidela Kastro radītās traģēdijas, nāves un sāpes, mūsu administrācija darīs visu, ko tā var, lai gādātu, ka Kubas tauta beidzot var sākt savu ceļu pretī labklājībai un brīvībai,” norādījis nākamais Baltā nama saimnieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šis Trampa paziņojums liecina, kāda ir jaunievēlētā ASV prezidenta attieksme pret diktatoriem. Krasi negatīva! Bet diktatoru mums pasaulē joprojām netrūkst – Asads Sīrijā, Putins Krievijā… Laikam jau šiem
    “stingrās rokas” valdniekiem attiecības ar Trampu vienkāršas nebūs.

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+