Mobilā versija
Brīdinājums +11.8°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
30. marts, 2017
Drukāt

Tramps pārskata Tīrās enerģijas plānu

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

ASV prezidents Donalds Tramps (attēlā) parakstījis rīkojumu, ar kuru tiks atcelti daudzi viņa priekšgājēja Baraka Obamas centieni globālās sasilšanas apturēšanas jomā.

Trampa rīkojuma mērķis ir sekmēt darbavietu rašanos ASV enerģētikas sektorā. Parakstot rīkojumu, Tramps paziņoja par “sākumu jaunam laikmetam Amerikas enerģētikas un ražošanas jomās”. Runājot līdzās ogļračiem Vašingtonā Vides aizsardzības pārvaldē, Tramps sacīja, ka līdz ar šo rīkojumu tiks “izskaustas federālās pārmērības, atjaunota ekonomiskā brīvība, turklāt strādnieki varēs konkurēt izlīdzinātā spēles laikā”. “Tas tiek darīts, lai atgūtu darbavietas, lai atgūtu mūsu sapņus un padarītu Ameriku atkal bagātu,” viņš sacīja. Rīkojumā uzdots pārskatīt Tīrās enerģijas plānu, kas ierobežo siltumnīcas efekta gāzu izmešus ogļu spēkstacijās, kā arī atcelts moratorijs, kas bija noteikts jauniem ogļu nomas līgumiem federālajos zemes īpašumos. Tramps ideju par globālo sasilšanu nodēvējis par “izdomājumu”, un vairākkārt kritizējis Obamas centienus kā uzbrukumu ASV strādniekiem un ASV ogļu industrijai.

Pievienot komentāru

Bijušais Spānijas karalis 79 gadu vecumā kļuvis par burāšanas čempionuBijušais Spānijas karalis Huans Karloss 79 gadu vecumā ir kļuvis par pasaules burāšanas čempionu kopā ar savu komandu sacensībās, kas notika Kanādas pilsētā Vankūverā.
Draugiem Facebook Twitter Google+