×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
16. oktobris, 2016
Drukāt

Franks Gordons: Tramps, sekss, Putins (18)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Arhīvs.

Saspriegtā politiskā kampaņā bieži kaut kas pēkšņi “uzpeld”. Šoreiz īsi pirms Donalda Trampa un Hilarijas Klintones otrās publiskās vārdiskās divkaujas “uzpeldēja” ieraksts ar sarunu, kas pirms 11 gadiem notika kādā busiņā: līdzbraucējiem zviedzot, Tramps kā prasts, vulgārs tēviņš plātījās, ka viņam kā slavenībai padodas arī precētas sievietes, ļaujot grābstīties, bāzt roku kājstarpē – un tādā garā.

Tā nu ASV būtisko politisko un sociālo problēmu vietā visu aizēnoja sekss, jēli vīrišķi jociņi. Efekts graujošs – Trampam, protams. Vairāki republikāņu dūži riebumā novērsās, un bijusī ASV valsts sekretāre Kondolīza Raisa pat ieteica Trampam atteikties no kandidēšanas. Kaut kas nebijis amerikāņu demokrātijas vēsturē!

Tramps nomurmināja kaut ko par sen aizmirstajām draiskulībām un debatēs ar Klintoni atgādināja savai oponentei par viņas vīra Bila Klintona mīlas dēkām prezidenta amatā. Viņš pat bija pieaicinājis sievietes, kurām prezidents Klintons savā laikā “neķītri uzmācies”.

Tādā zaņķī nu grimst cīņa par to, kam nākamos četrus gadus jāvada pasaules spēcīgākā lielvalsts.

Taču ar visām jēlībām un klačošanu 8. novembra gaidās atkal un atkal tiek minēts Vladimira Putina vārds. Ne velti Klintone norāda, ka Tramps ASV prezidenta amatā nebūtu daudz kas vairāk par Putina “darbarīku”. Viņasprāt, Tramps ļaus Putinam darīt to, ko viņš vēlas, un pēc tam viņa vietā taisnosies.

Ļoti nopietni ņemams pazīstamās Krievijas apstākļu pazinējas un vēsturnieces Annas Eplbaumas brīdinājums, ko publicē “Washington Post”. Viņa citē šādu informāciju: “ASV izmeklē potenciālo slepeno Krievijas plānu – izjaukt novembra vēlēšanas.” Šāds scenārijs jau ticis īstenots – pilnībā vai daļēji – citās zemēs. Krievija varētu ar tās “hakeru” palīdzību diskreditēt ne tikai Hilariju Klintoni, bet visu ASV demokrātisko procedūru. Un vēl cita varbūtība: vēlēšanu dienā vai pirms tās krievu “hakeri” mēģinās ielauzties ASV balsošanas sistēmā. Tā ir ļoti komplicēta un viegli bojājama, kā tas, piemēram, notika Floridā 2000. gadā. Arī tad, ja tieši tā nebūs, Tramps gādās par to, lai pat baumas par vēlēšanu viltošanu radītu Amerikā masu histēriju. Un ne tikai ASV, bet visā pasaulē amerikāņu demokrātijas prestižs tiks iedragāts. Tas nu ir izvēlētais mērķis!

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Propaganda un “čakarēšana” ir šodien Pūķina krievnacistu galvenie ieroči.

  • Да сами вы нацист, батенька. Сами вместе с автором, вы пользуетесь точно тем же оружием.

 2. Krievija PSRS sabrukuma sākumā uzaicināja Trampu uz Maskavu un slēgt līgumu par viesnīcas ar Kazino celtniecību Maskavas centrā. Viesnīcā bija jāizbūvē moderna novērošanas un noklausīšanās sist
  ēm priekš KGB! Pazuda man no redzesloka, vai ko Tramps uzbūvēja Maskavā? Vai viņš tagad nebūvē viesnīcas Rossija vietā?

 3. Jā, smaga problēma caurmēra amerikānim. Par ko balsot ???
  Par .. Holariju, vai par Trumpi.
  Man nav iebildumi par Trumpja 12 torņiem, milijoniem naudas.
  Tad jau sievas kā mušas krīt ap medu.
  Savādāk ar dullo Holeriju: 30 gadus maisijusi gaisu ar kukulīšu ņemšanu, Amerikas urāna izpārdošanu, labdarībai domātu līdzekļu piesavinšanai un visādām citām cūcībām.
  Par to neviens negrib pastāstīt. Te jums tīra patiesība.
  Vai gribiet Holerijai dot kukuļus, vai lai Trumpis uzceļ Amerikai jaunu torni?

 4. Amerikas latviešu Atbildēt

  lielais pārsvars neatbalsta Trampu, ne tapēc, ka vińš uzstājas ka prasts, vulgārs, bravūrīgs neaptēsts cilvēks bet tāpēc ka vińš nav gatavs aizsargāt Latviju no Putina impērijas.

 5. vieglāk par vieglu Atbildēt

  portāla administrācijai vajadzētu noteikt grafista identitāti, publicēt viņa bildi un vārdu, lai anonīmais interneta karavīrs beidzot tiek izvests slavas saulītē

  • Jautājums > vieglāk par vieglu Atbildēt

   Kāpēc, lao “grafists” nevarētu šeit rakstīt komentārus?
   Vai nostrādāja stulbā tūdaliņa sindroms, izlikties(!!!) par vājprātīgu latviešu patriotu?
   Jūs vēlaties zināt grafista vārdu, uzvārdu, bet Jūs pats varonīgi bezdējat aiz anonīma(!!!) nika!
   Kāpēc pats tā slapstāties(!!!), bet vēl dodat komandas, kas būtu jādara LA.lv?

 6. Tramps ir pateicis, ka baltajiem jabeidz karot un asiņot Israelas manipulētiem.
  Līdz ar to šīs proizraeliskās lakstīgajas sleju var nemaz nelasīt.

 7. У редакции прямо какая то гордомания, его статейки идут потоком. А самого Гордона наблюдается ярко выраженная клинтофилия, он такой откровенный клинтолюб. Нам в маленькой Латвии должно быть всё равно, кто там у них будет главным, престарелый плейбой или старушка с мухой (или под мухой). Повлиять на их выбор у нас нет возможностей, так зачем переживать и забивать себе мозги.
  А упоминание России и Путина по любому поводу и без, уже становится смешным. России абсолютно всё равно, кого там изберут в конце концов. Готовы ко всем вариантам. С Трампом можно говорить и договариваться, а на семейство Клинтон есть не один мешок компроматов. Тут и сотрудничество с Россатомом, и квартирка для дочери в подарок к свадьбе, и более чем щедрые гонорары за лекции.

  • Tāpat neko prātīgu nepateiksi Atbildēt

   Aizveries krieveli

  • Šoreiz PIEKRĪTU > grafistam …

  • Pa Rīgu var redzēt krievu atvaļinātos pensionārus, kuri PIEPŪTUŠIES VELKAS UN NEMITĪGU BURKŠĶ, ETO PLOXO, ETO NE TAK ….. Gragist , tu esi viens no tiem slimajiem, atvaļinātajiem, kuri to vien darījuši, kā jājuši zald
   ātiņus. Tagad nav , kur to žultiu izgāzt… te nu pirdies, kā nelabais!

   • Ах ты хрен старый с хутора. Дать бы тебе самому пенделя посильнее для прояснения мозгов. Ты ж в гости собирался, да так и не собрался никак. А насчёт моего героического военного прошлого – не угадал. Не военный я, мимо.

    • maizi,kuru audzē “starij hren”gan tu nesmādē,tā tev gluži labi iet pie sirds.Vienīgi kremt,ka latvieši nestaigā ar cepurēm rokās un neklanās katram tādam putinistam kā tu un negrib atzīt tevi kā galveno noteicēju Latvijā.

     • Вот вам то чего надо, уажаемый? У нас с сельским дедом давно уже выработался свой стиль общения, поругиваемся но без особых обид. Нигде и никогда я не просил вас ходить с шапкой в руке да кланяться. Наоборот, это всё ваши мечты: вот идёт латыш чатланин в красных штанах – три раза ку ему, от пацака негражданина!
      Да и в силу своего возраста, дедок хлеб уже не выращивает, а тоже за ним в магазин ходит.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Vai sāksies datu plūdi?

No 25. maija Eiropas Savienības valstīs tiek piemērota ES Vispārīgā datu aizsardzības regula. Lai gan tā stājās spēkā jau pirms diviem gadiem, tomēr Latvijas valsts institūcijas nav steigušās regulu saskaņot ar mūsu valsts normatīvajiem dokumentiem. Tieslietu ministrija Saeimā iesniegusi jaunu Personas datu apstrādes likuma projektu, ar kuru paredzēts aizvietot patlaban spēkā esošo Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Taču likumprojekts patlaban tiek skatīts Saeimas Juridiskajā komisijā tikai pirms otrā lasījuma un līdz 25. maijam galīgajā lasījumā to nepaspēs pieņemt. Arī daudzas iestādes un uzņēmumi atzinuši, ka nav gatavi regulas ieviešanai. Uzņēmēji uztraucas, piemēram, par regulas nosacījumiem, ka uzraugi no 25. maija varot ierasties ikvienā uzņēmumā un iestādē un pieprasīt parādīt, kādā veidā tiek ievērota Vispārīgā datu aizsardzības regula, arī tad, ja nav nevienas sūdzības vai aizdomu par datu noplūdi vai nozaudēšanu.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+