Mobilā versija
+3.2°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
22. jūnijs, 2017
Drukāt

Tramps sola ierobežot imigrantu piekļuvi sociālajiem pabalstiem (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV prezidents Donalds Tramps trešdien paziņojis, ka viņš ierosinās likumprojektu, kas ļaus imigrantiem pretendēt uz sociālajiem pabalstiem tikai pēc vismaz piecu gadu nodzīvošanas Savienotajās Valstīs, lai gan vairumam no viņiem jau tagad jārēķinās ar šādiem ierobežojumiem.

Uzstājoties ar runu savu atbalstītāju mītiņā Sīdarrepidsā, Aiovas pavalstī, Tramps norādīja, ka “pienācis laiks jauniem imigrācijas noteikumiem”, kas pieprasīs, lai ieceļotāji, kas vēlas pārcelties uz ASV, spētu paši sevi uzturēt, un liegs tiem pretendēt uz sociālajiem pabalstiem vismaz piecus gadus.

Viņš piebilda, ka administrācija ar attiecīgu likumprojektu nāks klajā tuvākajā laikā.

Tomēr nav īsti skaidrs, cik lielā mērā Baltā nama saimnieka jaunā iniciatīva mainīs pastāvošo situāciju.

Esošais ASV imigrācijas likums jau tagad liedz vairumam ārvalstnieku, kas ieceļo ar imigrācijas vīzām, pirmos piecus gadus pretendēt uz tādām federālajām programmām kā sociālā apdrošināšana vai pārtikas kuponi.

Tajā pašā laikā katrai pavalstij ir tiesības pašai lemt par imigrantu tiesībām pretendēt uz štatu un vietējām sociālā atbalsts programmām.

Savukārt ārvalstniekiem, kas ieceļojuši ar neimigrācijas vīzām vai uzturas valstī nelegāli, parasti vispār liegta piekļuve jebkādiem sociālajiem pabalstiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Laikam kaut kur ir taisnība – es trādāt un nevis pabalsti , kā ES valstīs …

  2. Ja velaties zinat kas ir Trump ,tad klick :
    Trumps dubiose Immobilien – Deals. Trumps Geschäfte mit der Russenmafia.Hat Trump kontakte mit Yaponchik ? Yaponchik – krievu mafioznik – recividists. Neaizmirstiet ka KGB stradaja un strada kopa ar mafiju.

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+