×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
12. janvāris, 2018
Drukāt

Tramps sūrojies par imigrantiem no “sūdu bedres valstīm” (2)

Foto: AP/Scanpix/LETAFoto: AP/Scanpix/LETA

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien esot pārsteidzis likumdevējus, lietojot vārdus “sūdu bedres valstis”, kad likumdevēji ierosinājuši atjaunot Haiti, Salvadoras un Āfrikas valstu imigrantu aizsardzību, vēsta laikraksts “The Washington Post”.

Tramps bijis neapmierināts, kad likumdevēji piedāvājuši atjaunot šo valstu imigrantu aizsardzību abu lielo partiju atbalstītas imigrācijas vienošanās ietvaros.

“Kāpēc pie mums brauc cilvēki no visām šīm sūdu bedres valstīm,” atsaucoties uz diviem anonīmiem cilvēkiem, kas tikuši informēti par sanāksmi, vēsta laikraksts.

Prezidents tad ierosinājis, ka ASV būtu vairāk jāļauj ieceļot cilvēkiem no tādām valstīm kā Norvēģija.

Ar priekšlikumu nākuši klajā divi senatori, kas tikušies ar Trampu Baltā nama Ovālajā kabinetā.

Viņi ierosinājuši atjaunot pastāvīgo iedzīvotāju īpašo statusu Salvadoras un citu valstu pilsoņiem likumos, kuros būtu paredzēts finansējums mūrim uz ASV-Meksikas robežas, kā arī izmaiņas vīzu loterijas sistēmā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Mums jau ar tādi ir. Bolderājā sevišķi daudz.

  2. KĀPĒC TIEŠĀM ŠIE ĻAUDIS CENŠAS BRAUKT UZ AMERIKU NEVIS CELT SAVU LABKLĀJĪBAS STATUSU SAVĀS VALSTĪS???? KĀPĒC??? KUR VIŅU DARBS PIE SAVU VALDĪBU INTERESES CELT LABKLĀJĪBU SAVIEM IEDZĪVOTĀJIEM??? KUR? VIEGLĀK LAIKAM DOTIES UZ CITURIENI UN TUR TAISĪT AMBRĀŽU PIEPRASOT SEV LABUMUS? PREZIDENTAM TAISNĪBA! VISA PAMATĀ IR DARBS, DARBS UN VĒLREIZ DARBS!

Draugiem Facebook Twitter Google+