Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Tramvaja pasažieriem ar ķēdi uzbrucis agresīvs vīrietis; vadītājs un policija nereaģē (3)

Foto LETAFoto LETA

Brauciens tramvajā kādam jaunam puisim beidzies ar pārsistu galvu – viņam uzbrucis agresīvs pasažieris ar metāla ķēdi. Savukārt tramvaja vadītājs, apkārtējie un policija rīkojušies pasīvi, un uzbrucējs notikuma vietu pametis, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Emīls ar draugu Artūru un vēl vienu skolasbiedru sestdienas pēcpusdienā Juglā iekāpa 6. tramvajā un devās centra virzienā, taču jau pie e-talona skenera jauniešus apsaucis kāds agresīvs vīrietis. Vīrietis kļuvis arvien nešpetnāks un uzbrucis jauniešiem ar ķēdi.

Cilvēki, kas atradās tramvajā, klieguši, centušies sasaukt tramvaja vadītāju, lai tas izziņo, ka nepieciešama policijas palīdzība. Taču, līdz ko sitējs un cietušie izkāpuši no transporta, aizvērušās durvis, un tramvajs, it kā nekas nebūtu noticis, atsācis kustību.

“Arī policisti rīkojušies kūtri – viņiem par notiekošo zvanīts vairākas reizes. Ja inspektori reaģētu jau uz pirmo saucienu pēc palīdzības, Emīlam tagad nebūtu pārsista galva,” vēsta raidījums.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vajag šī tramvaja vadītāja vārdu, uzvārdu un fotografiju!!
    Un skaidojumu no RS par šādu nolaidīgu bezatbildību.

  2. Un tie trīs džeki ar ko bija konflikts nu nekādi nevarēja ķēdaini nolikt pie vietas. Laikam tikai telefonus spaidīt māk.
    Nu tad padomāsim ,ja notiks lielāka mēroga konflikts. Stāvēs un filmēs ar mobiļņikiem.

  3. Policija tikai ar kontrolieriem vizinās, bet nerisina nopietnākas konfliktsituācijas.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+