×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
12. septembris, 2016
Drukāt

“Transneft”: Krievija līdz 2018.gadam pārtrauks naftas produktu eksportu caur Baltijas valstu ostām (18)

ITAR/TASSITAR/TASS

Krievijas prezidents Vladimirs Putins un Krievijas maģistrālo naftas vadu uzņēmuma "Transneft" vadītājs Nikolajs Tokarevs

Krievija līdz 2018.gadam pārtrauks naftas produktu eksportu caur Baltijas valstu ostām, pirmdien, tiekoties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, sacīja Krievijas maģistrālo naftas vadu uzņēmuma “Transneft” vadītājs Nikolajs Tokarevs.

“Ja pērn tur [Baltijas valstīs] tika pārkrauti aptuveni deviņi miljoni tonnu naftas produktu, tad šajā gadā – pieci miljoni tonnu. Līdz 2018.gadam, tuvāko gadu laikā, mēs kravu plūsmu uz Baltijas valstu rajonu samazināsim līdz nullei. Krausim savās ostās, jo ir jaudu pārpalikums,” sacīja Tokarevs.

“Atbilstoši no valdības saņemtajiem norādījumiem mēs pārorientējam kravu plūsmu no Baltijas valstu ostām – Ventspils un Rīgas – uz mūsu Baltijas jūras ostām – tās ir Ustjluga un Primorska, kā arī uz Novorosijsku,” viņš paskaidroja.

Šobrīd ir iespējama naftas produktu maģistrāles noslodze 32 miljonu tonnu līmenī, sacīja “Transneft” vadītājs.

Daļa jaudu, kas nav pieprasītas naftas transportēšanai, tiks izmantotas naftas produktu transportēšanai.

“Tas notiks Primorskas virzienā – piegādāsim līdz 25 miljoniem tonnu dīzeļdegvielas – un Novorosijskas virzienā no Volgogradas rūpnīcas un Krasnodaras novada NPZ grupas,” piebilda Tokarevs.

“Transneft” vadītājs sacīja, ka 2016.gadā uzņēmums plāno palielināt naftas transportēšanu pa maģistrālajiem naftas vadiem.

“Šogad mēs plānojam nodrošināt 483 miljonu tonnu naftas transportēšanu. Tas ir par 1,5 miljoniem tonnu vairāk nekā pērn. No tā eksportam – 238 miljoni tonnu, iekšējam patēriņam – 244 miljoni tonnu,” sacīja Tokarevs.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. tik ilgi lidz 2018.KRIEVIJA NENODZIIVOS,17GADA VIDUU VISA KRIEVIJA SASKIIDIIS PA GAABALIEM.

 2. Kajau tas ir parasts, vainigs ir asinainais Kremlis , bet ASV un NATO okupanti ir labie zeni, kuri parvertusi visu pasauli par elli.

 3. Protams ka ir jaudu pārpalikums ,naftas eksporta apjoms seko cenām ! Loģiski ka apjoma sarukums ,leik nologot savas jaudas.

 4. nav jau ko suutiit ,visas atradnes ir sleegtas,cilveekiem nemaksaa ,visi aizgaajusi projaam.vieniigi pljutins seez uz saviem sazagtajiem dolaariem.tauta mirst badaa.

 5. Jā ,šausmas! Muļķa baltieši.Vajadzēja taču iet vosa un kalnbērziņa,vai vismaz lemberga ceļu.Pazemoties skrandu impērijas priekšā.
  Re,uldiņš jau gatavs rusņai zābakus bučot.

  • Nu zini draudziņ!
   Labāk draudzēties un sadarboties ar kaimiņiem, nekā laizīt zābakus aizokeāna deģenerātiem, kuri te lien iekšā kā izbadējies siseņu bars!

 6. Malači! Krančus kuri nepārtraukti rej un mēģina iekost nav ko barot, lai baro aizokeāna saimnieks!:D

 7. Kāpēc neviens neizsaka savu sajūsmu? Patrioti, kur jūs esat?
  Prieks, kur tu rodies? Laime, kur tu kavējies?

Draugiem Facebook Twitter Google+