×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
15. jūlijs, 2013
Drukāt

Traucē TV asprātības

Foto - LETAFoto - LETA

Pusi iespaidu par gājienu nolaupīja žurnālisti, nepārtraukti runādami. Piemēram, paziņoja, ko jūtot ar vēderu, apfantazēja kolektīvu nosaukumus, piemēram, “Pēda”. Viņi neļāva sadzirdēt gājiena īstos komentētājus, kuri precīzi iepazīstināja skatītājus ar katru kolektīvu. Nesaprotu, kāpēc vajadzīga tāda dubulta komentēšana. 
Rūta Jākobsone Dobelē


 

LTV1 kultūras, izklaides un bērnu raidījumu satura redaktore Daina Markova skaidro, ka gājienā saucieni par katru kolektīvu bijuši ļoti īsi, tādēļ televīzijas žurnālistu uzdevums bijis pastāstīt ko vairāk, piemēram, pieminēt gūtos laurus konkursos. “Brīžiem, protams, bija nelielas humoristiskas replikas, bet tas nav nekas slikts. Dziesmu un deju svētki – tas ir arī prieks un jautrība. Piemēram, komentārus par “Pēdu” uzskatu par asprātību, neko aizvainojošu,” teic D. Markova. Žurnālistu izvēle notikusi tā, lai parādītu, ka svētkus atbalsta visa televīzija. Piemēram, analītiskā raidījuma “De facto” žurnālists Jānis Geste, pēc D. Markovas domām, savu darbu izdarījis ļoti profesionāli. Viņai nešķiet, ka “De facto” raidījums būtu zaudējis savu nopietnības tēlu.

Ja kāds vēlas, gājienu var noskatīties vēlreiz internetā bez komentāriem, filmētu ar vienu statisku kameru. Gājiena laikā varēja izvēlēties trīs iespējas – LTV1 ar komentāriem, bet bez intervijām, LTV7 ar intervijām vai internetā bez jebkādiem komentāriem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+