×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. decembris, 2013
Drukāt

Trauksmi Rīgas lielveikalā radījis huligāns (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Uz laiku slēgta teritorija ap tirdzniecības centru "Galerija Centrs".

Šodien pēc plkst.12 Rīgas lielveikalā “Galerija Centrs” atskanēja trauksmes signāls un tika evakuēti apmeklētāji un darbinieki, taču izrādījās, ka tā ir viltus trauksme, jo kāds jaunietis nepamatoti bija nospiests trauksmes pogu.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” stāstīja “Linstow Center Management” pārstāve Evija Ansonska, šodien plkst.12.21 lielveikala apsardze uz ugunsdrošības sistēmas paneļa saņēma trauksmes signālu, kas vēstīja par trauksmes situāciju tirdzniecības centra ceturtajā stāvā. Sāka skanēt arī evakuācijas apziņošana un tika sākta apmeklētāju un darbinieku evakuācija, kas noslēdzās plkst.12.31.

Pēc “Galerijas Centrs” telpu pārbaudes ugunsgrēka draudi netika konstatēti, tādēļ darbinieki atgriezās savās darbavietās.

Veicot video novērošanas sistēmas ierakstu analīzi, tika konstatēts, ka trauksmes pogu ir nospiedis kāds jaunietis, kurš kopā ar diviem draugiem gāja no sabiedriskajām tualetēm uz veikalu pusi. Video novērošanas ieraksts ir nodots Valsts policijai.

Tirdzniecības centra vadība vērš sabiedrības uzmanību uz trauksmes zvanu nozīmi un aicina pārdomāt šādu rīcību sekas jebkurā sabiedriskā vietā vai ēkā.

Adekvāta reaģēšana uz trauksmes signāliem kļuva īpaši aktuāla pēc Zolitūdes traģēdijas, kur jumta iegruvumā lielveikalā “Maxima” gāja bojā 54 cilvēki.

Lai arī mirkli pirms traģēdijas veikalā bija skanējusi trauksmes signalizācija, cilvēki no tā evakuēti nebija.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. piekritu!

  2. Atstrādāt zaudējumus·Aizmirsīs dumjus jociņus.

  3. Vai, cik kruti!

Draugiem Facebook Twitter Google+