×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
30. jūlijs, 2012
Drukāt

Trefilovam spēles jau beigušās


Latvijas pašlaik labākais vingrotājs Dmitrijs Trefilovs olimpiskajām spēlēm kvalificējās daudzcīņā, kurā viņam vislabāk izdodas vingrojums uz zirga. Diemžēl cerības iekļūt fināla astoņniekā nepiepildījās.


Kvalifikācijas sacensībās daudzcīņā Trefilova vingrojumu uz zirga tiesneši novērtēja ar 14,233 punktiem, kas bija pietiekami vien 24. vietai. Vingrojumā uz stieņa (14,033) viņš ieņēma 41. vietu, pārējos četros ierindojās septītajā desmitā un daudzcīņu pabeidza 38. vietā (82,565). Finālā iekļuva pirmie 24, līderis ir amerikānis Danels Lejva (91,265).

Intervijā LTV7 Dmitrijs Trefilovs savu olimpisko debiju vērtēja visai paškritiski, atzīstoties, ka bijis ļoti uztraucies. Pieļāvis vairākas rupjas kļūdas, īpaši vingrojumā apļos un brīvajās kustībās, kur pat pakritis. Dmitrija treneris Igors Vih-rovs brīvajās kustībās pirms 12 gadiem Sidnejā kļuva par olimpisko čempionu, bet Londonā izteica pārliecību, ka viņa 25 gadus vecajam audzēknim ir labs potenciāls, lai vingrojumā uz zirga turpmāk kvalificētos finālam.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+