×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
4. februāris, 2017
Drukāt

Treikalam neizdodas partija; pagaidām tikai sabiedriska organizācija (19)

Andrejs Treikals. Foto - LETAAndrejs Treikals. Foto - LETA

Tautsaimniecības un ekonomikas virzības kustībai šodien neizdevās nodibināt partiju pārāk mazās atsaucības dēļ, taču tā vietā izveidota sabiedriskā organizācija, kuras uzdevums būs zinātnieku un uzņēmēju sadarbība tautsaimniecības veicināšanai.

Interesentu aktivitāte nebija tik liela, kā cerēts, un kopā uz pasākumu ieradās ap 80 cilvēkiem, no kuriem apmēram 40 piereģistrējās jaunajā sabiedriskajā organizācijā, aģentūrai LETA pastāstīja pasākuma iniciators, politiskais aktīvists Andrejs Treikals.

Treikals plāno painteresēties, kāpēc uz pasākumu nebija ieradušies visi no tiem, kas bija solījuši savu klātbūtni. Viņš gan šo situāciju saista arī ar gripas epidēmiju.

Sabiedriskajā organizācijā darbosies arī Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķis Andrejs Krasņikovs, kurš no partijas “No sirds Latvijai” saraksta kandidēja 12.Saeimas vēlēšanās, Rīgas Tehniskās universitātes profesors Videvuds Ārijs Lapsa un ilggadējs kādreizējais Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu konfederācijas prezidents Ēriks Rozencveigs.

Vēl tiks apspriests, kāds būs sabiedriskās organizācijas nosaukums. Arī partijas dibināšanas ideja nav atmesta, norādīja Treikals.

Kā ziņots, iepriekš Treikals skaidroja, ka svarīgākais apdraudējums Latvijai pašlaik ir Rīgas ierēdņu iztapšana Briseles, Berlīnes un Strasbūras ierēdņiem – tas ir iemesls, kas traucē valstij veiksmīgi attīstīties. Politiskais aktīvists arī norāda uz Eiropas Savienības centros “valdošo apjukumu”, kur visi gaidot uz jauniem norādījumiem pēc ierēdņu komandas nomaiņas ASV, Vašingtonā.

“Beidzot jāatzīst acīmredzams fakts – Latvijā ir ieviesta ārēja pārvalde,” uzsver Treikals, norādot, ka tas ir pretēji Satversmē iekļautajam Saeimas deputātu dotajam zvērestam. Līdz ar to Latvijai neesot savas politikas ārlietās, aizsardzībā, kā arī nav savas fiskālās, monetārās un ekonomiskās attīstības politikas, tāpat tiekot īstenota “pilnīgi nesakarīga politika migrācijas jautājumā”.

“Jāatjauno Latvijas suverenitāte. Pat strādājot saskaņā ar ES un NATO līgumiem, ir stingri jāievēro Latvijas intereses. Jāattīsta sava tautsaimniecība, ekonomika. Valstij jākļūst sociāli atbildīgai. Jālikvidē sociālā un nacionāla šķelšana, kura nodrošina emigrāciju uz ārzemēm,” pauž politiķis.

Topošais politiskais spēks arī piedāvās īstenot teodemokrātiju, kas paredz kristīgās ticības vērtību respektēšanu kā ES tautu vienojošo faktoru.

Treikals iepriekš 2011.gadā Saeimas vēlēšanās startēja no partijas “Tautas kontrole” saraksta, kas ieguva mazāk nekā 0,5% lielu atbalstu.
Treikals norādīja, ka pašlaik strādā, vadot vairākus miljonus vērtus projektus arī AS “Rīgas kuģu būvētava”.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Cieniet veletaju izveli Atbildēt

  Lai noverstu uzmanibu par pasmaju m-cibam,tautai tiek skalotas smadzenes ar samazgam par ASV likumigi ieveleto prezidentu Trump.

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā ietilpināta.”

  Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ?

  =======

  Mediju ziņa (2013. gads): “Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi pārsvarā ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, ārstus, ģimenes, pensionārus, tā dēvētā “šovbiznesa” darboņus u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto “minoritāšu” pārstāvjus.” ( apt.cit.aut. – A. Graudiņš, ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” )
  —–
  .
  “Mēs ‘taisām’ SAVU “partiju”!…”
  ( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 19.08.2008., Nr.6. )
  .
  Starp reklāmām par pamperiem,
  Un “diskrētajiem spārniņiem”,
  Tiek “masmēdekļos” sludināts:
  “Jauns ‘politspēks’ top dibināts!
  .
  Mums – čupām brīvas vakances,
  Priekš tiem, kas “valsti” ‘kalnā nes’:
  Nāc barā, ‘biedri, nebremzē’ ~
  Pa visiem ‘prodžekts jāforsē’!
  .
  Jums ‘nespīd’ beņķi padomēs,
  Un – treknu “algu” izredzēs,
  ‘Pa tukšo na…(fig) slienoties’:
  Tur “vadošāki” ‘biedri’ ies…
  .
  Jūs ‘pašvaldoņu barotnēs’,
  ‘Pēc SILES “shēmas” neriktēs’ ~
  Jau sen tur ‘robi aizsisti’:
  ‘Smeļ piķi’ mūs “dižbiedri”…
  .
  Uz “tautas kalpiem” ziepēties’,
  Jums ‘nespīdēs’: tur ‘biedri’ ies,
  Ar ‘polit-(kl)aunu’ pieredzi,
  Kas (pašreiz) ‘malā nostumti’…
  .
  Jums “stipendijas” ‘nepiķos’,
  Bet – pašus fiksi ‘attārpos’:
  Bez “biedru naudām” partija,
  Nav “ilgtspējīgi” ‘velkoša’…
  .
  Šmaukt “antiņus” ‘nav iekšā’ jums?
  Tas “gods” būs ekskluzīvi mums!
  (Jo – ‘shēmojam’ tak’ “partiju”
  Uz SAVU ‘privāt-kabatu’…)
  .
  Jums, ‘biedri’, dosim iespēju,
  Likt lietā savu “veiktspēju”,
  Iekš MŪSU ‘polit-prodžekta’ ~
  Lai dzīvo “jaunā” partija!!!…”

  Smīn “bauri”, redzot reklāmu:
  “Mēs ‘taisām’ SAVU “partiju”!
  (Šis ‘sludeklis’ ir apmaksāts)
  ‘Mož’, grib par bal(a)stu nākt kāds?…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 3. Kungi,beidziet aleties Atbildēt

  Vai tad beidzot nepietiek? Partija pec partijas un tautai triju pirkstu kombinacija?

 4. Re, pogramma Rīgai Atbildēt

  KĀ ATGŪT RĪGU LATVIJAI? UZMANĪBU – NEBALSOT PAR SAEIMAS PARTIJĀM – SASKAŅU (SS) + TB/LNNK/NA, NEBALSOT PAR VIENOTĪBU, ZZS – viņi melo, pārdodas sātanam – korupcijai, tīra kabatas tautai.
  (1) Apvienojieties ar Jāņa Bordāna partiju, jo, piemēram, katrs no 5 partijām atsevišķi saņem pa 4 %, visas balsis aiziet Ušakovam vai citai partijai, bet kopā iegūsiet 20 % vai visus 50+1. Ir vērts apvienoties.
  (2) Izvirziet 3 – 5 sava partijas savu mēra kandidātus un vienojieties – kura partija vai kurš mēra kandidāts iegūs lielāku atbalstu, tas būs mērs.
  (3) Izvirziet kā pirmo solījumu, ka nodrošināsiet Rīgā NESTRĀDĀJOŠIEM pensionāriem un skolniekiem BEZMAKSAS BRAUKŠANU, lai AIZVĒRTU muti Ušakova melu KAMPAŅAI, ka tie CITI ATŅEMS bezmaksas braukšanu nestrādājošiem pensionāriem un citām kategorijām.
  (4) Pastāstiet, ka valsts galvaspilsētā Rīgā nodrošināsiet vienādu braukšanas maksu visiem Latvijas iedzīvotājiem – 0.60 centu.
  (5) Analizējiet, ka 0.60 centu biļetes cena visai Latvijai savā galvaspilsētā būs ekonomiski izdevīga cena – jo mazāk jāmaksā, jo biežāk brauks un jo vairāk samaksās, nekā tad, ja biļete 1.15 vai 2.0 EUR un nekādu zaudējumu nebūs.
  (6) Uzsveriet, ka ar tagadējo biļešu cenu par “bezmaksas” braukšanu Ušakovs melo un krāpj rīdziniekus, jo šo naudu no pensionāru kabatas izņem ar citiem maksājumiem, no bērniem, mazbērniem, no lauciniekiem, no strādājošiem rīdziniekiem ar paaugstinātu biļetes maksu, ar tēriņiem RNP uzturēšanai utt.
  (7) Skaidrojiet – ja ievēlēs, LIKVIDĒSIET RĪGAS NAMU PĀRVALDNIEKU (RNP), kas izveidots kā nepamatots rīdzinieku apsaimniekošanas naudas izsaimniekotājs daudzu miljonu apjomā šī aparāta uzturēšanai, ko var izdarīt tās pašas namu pārvaldes un ko tās dara, neļaujot dublēt maksu, izslēdzot remontfirmām apšaubāmu remontdarbu sadārdzinājumu.
  (8) Ka izskatīsiet un apmierināsiet visus iesniegumus par piespiedu nomas zemes zem daudzdzīvokļu mājām samazināšanu atbilstoši apbūves noteikumiem.
  (9) Paskaidrojiet, ka atteiksieties no zemes piespiedu nomas līgumu slēgšanas vai pieprasīsiet iesniegt “funkcionāli nepieciešamās zemes gabala” zemes robežu plānu ar atsevišķi kadastrālo vērtību, lai izslēgtu ražojošās vai apbūves zemes kadastrālo vērtības iekļaušanu dzīvojamām mājām.
  (10) Paskaidrojiet, ka Ušakova pārvaldītā kapitālsabiedrība Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) nelikumīgi uzliek dzīvokļiem maksāt par apgrūtinājumos izmantojamo zemi, kas pēc Civillikuma attiecas uz zemes īpašnieku vai zemes īpašnieks ar apgrūtinājumu zemi slēdz atsevišķus līgumus.
  Latvijas Avīzes raksta virsraksti: Kurš apmaksās rēķinus par neveiktiem darbiem; Iekasē naudu par nepadarīto; Kur paliek uzkrājumi? Pārvaldnieks pārkāpumus neatzīst; Atklājumi iedzīvotājus nepārsteidz; Valsts kontroles atklājumi iedzīvotājus nepārsteidz;
  Ja jūs risināsiet šīs un citas rīdzinieku piezemētās, bet globālas vajadzības – atsegsies Ušakova melus par “bezmaksas”braukšanu –
  VĒLĒTĀJI TEV SAMAKSĀS AR SAVĀM BALSĪM.

 5. Re, programma Rīgai Atbildēt

  KĀ ATGŪT RĪGU LATVIJAI? UZMANĪBU – NEBALSOT PAR SAEIMAS PARTIJĀM – SASKAŅU (SS) + TB/LNNK/NA, NEBALSOT PAR VIENOTĪBU, ZZS – viņi melo, pārdodas sātanam – korupcijai, tīra kabatas tautai.
  (1) Apvienojieties ar Jāņa Bordāna partiju, jo, piemēram, katrs no 5 partijām atsevišķi saņem pa 4 %, visas balsis aiziet Ušakovam vai citai partijai, bet kopā iegūsiet 20 % vai visus 50+1. Ir vērts apvienoties.
  (2) Izvirziet 3 – 5 sava partijas savu mēra kandidātus un vienojieties – kura partija vai kurš mēra kandidāts iegūs lielāku atbalstu, tas būs mērs.
  (3) Izvirziet kā pirmo solījumu, ka nodrošināsiet Rīgā NESTRĀDĀJOŠIEM pensionāriem un skolniekiem BEZMAKSAS BRAUKŠANU, lai AIZVĒRTU muti Ušakova melu KAMPAŅAI, ka tie CITI ATŅEMS bezmaksas braukšanu nestrādājošiem pensionāriem un citām kategorijām.
  (4) Pastāstiet, ka valsts galvaspilsētā Rīgā nodrošināsiet vienādu braukšanas maksu visiem Latvijas iedzīvotājiem – 0.60 centu.
  (5) Analizējiet, ka 0.60 centu biļetes cena visai Latvijai savā galvaspilsētā būs ekonomiski izdevīga cena – jo mazāk jāmaksā, jo biežāk brauks un jo vairāk samaksās, nekā tad, ja biļete 1.15 vai 2.0 EUR un nekādu zaudējumu nebūs.
  (6) Uzsveriet, ka ar tagadējo biļešu cenu par “bezmaksas” braukšanu Ušakovs melo un krāpj rīdziniekus, jo šo naudu no pensionāru kabatas izņem ar citiem maksājumiem, no bērniem, mazbērniem, no lauciniekiem, no strādājošiem rīdziniekiem ar paaugstinātu biļetes maksu, ar tēriņiem RNP uzturēšanai utt.
  (7) Skaidrojiet – ja ievēlēs, LIKVIDĒSIET RĪGAS NAMU PĀRVALDNIEKU (RNP), kas izveidots kā nepamatots rīdzinieku apsaimniekošanas naudas izsaimniekotājs daudzu miljonu apjomā šī aparāta uzturēšanai, ko var izdarīt tās pašas namu pārvaldes un ko tās dara, neļaujot dublēt maksu, izslēdzot remontfirmām apšaubāmu remontdarbu sadārdzinājumu.
  (8) Ka izskatīsiet un apmierināsiet visus iesniegumus par piespiedu nomas zemes zem daudzdzīvokļu mājām samazināšanu atbilstoši apbūves noteikumiem.
  (9) Paskaidrojiet, ka atteiksieties no zemes piespiedu nomas līgumu slēgšanas vai pieprasīsiet iesniegt “funkcionāli nepieciešamās zemes gabala” zemes robežu plānu ar atsevišķi kadastrālo vērtību, lai izslēgtu ražojošās vai apbūves zemes kadastrālo vērtības iekļaušanu dzīvojamām mājām.
  (10) Paskaidrojiet, ka Ušakova pārvaldītā kapitālsabiedrība Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) nelikumīgi uzliek dzīvokļiem maksāt par apgrūtinājumos izmantojamo zemi, kas pēc Civillikuma attiecas uz zemes īpašnieku vai zemes īpašnieks ar apgrūtinājumu zemi slēdz atsevišķus līgumus.
  Latvijas Avīzes raksta virsraksti: Kurš apmaksās rēķinus par neveiktiem darbiem; Iekasē naudu par nepadarīto; Kur paliek uzkrājumi? Pārvaldnieks pārkāpumus neatzīst; Atklājumi iedzīvotājus nepārsteidz; Valsts kontroles atklājumi iedzīvotājus nepārsteidz;
  Ja jūs risināsiet šīs un citas rīdzinieku piezemētās, bet globālas vajadzības – atsegsies Ušakova melus par “bezmaksas”braukšanu –
  VĒLĒTĀJI TEV SAMAKSĀS AR SAVĀM BALSĪM.

 6. Tie “interesenti” jau NEBIJA
  ieradušies ar nolūku DIBINĀT partiju,
  bet SABOTIERU BRIGĀDE,
  lai partija NETIKTU nodibināta !!!
  Nav 3 reiz jāmin, no kurienes tā brigāde…

 7. Kārtējais mēginājums Atbildēt

  Saskelt vēlētāju balsis. Šī nav pirmā un nebūs arī pēdejā reize, ka kaut kas tāds tiek darīts. Labi, ka šoreiz neizdevās.

 8. vajag ko jaudīgāku, nopietnāku itkā Atbildēt

  Nostādnes loti pareizas un pieprasītas. Cita lieta par izpildījumu.
  Ir jau antiglobalisti, kuri senāk runā par to pašu.

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Ir tāda partija! /V. I. Ļeņins/ – Saskaņa!
   Arī dažam labam eventuālās partijas biedram uzvārds ir kā kulaks uz acs, lai piesaistītu “apbižotā” elektorāta balsis. Tikai jāsaprot, ka dzīvi neveido ne rīmdari, ne muzikanti, ne betona pētnieki. Te vajadzīgi pieredzējuši tautsaimnieki, juristi un visplašāko nozaru praktiķi ar labu izglītību un olām!

 9. Andrej, cilvēki tev ir aktīvi un darbojošies. Jāstrādā politiskajā vidē, jāizsaka savas idejas, priekšlikumi. Idejas nav sliktas, bet tās nenostiprina līdzgaitnieku pārliecību, kur nu lai vēlētājs iedzilinās tavos akadēmiskajos virzienos.
  \neķer tik augstu toni, ja neesi tajos augstumos ar savu publicitāti.

  Paskaties, kas vajadzīgs tautai, ko viņi grib dzirdēt. Izej sabiedrībā kaut ar vienu ideju, ar ko aizstāvēt tautas intereses, tad gaidi rezultātu.

 10. Valsti pārvalda nauda un nomenklatūra, korupcija, nodokļu nemaksāšanas, normālu algu nemaksāšanas politika, sabiedrība sadlīta vergos un vergturos.

  Neizdevās nodibināt partiju, tādēļ, ka kustība nav nopietna, tā nepārliecināja. Labi ka tā, jo izteikumi ir ļoti provokatīvi – “… Kā ziņots, iepriekš Treikals skaidroja, ka svarīgākais apdraudējums Latvijai pašlaik ir Rīgas ierēdņu iztapšana Briseles, Berlīnes un Strasbūras ierēdņiem – tas ir iemesls, kas traucē valstij veiksmīgi attīstīties. Politiskais aktīvists arī norāda uz Eiropas Savienības centros “valdošo apjukumu”, kur visi gaidot uz jauniem norādījumiem pēc ierēdņu komandas nomaiņas ASV, Vašingtonā” – nevajag kultivēt to, kā nav.

  Jāsaka tā : ja tu draudziņ nezini, kur ir laime tava, nemeklē to pudelē, jo pudelē tās nava …”.

  Meklē “laimi” uzņēmējos, kas spīdzina tautu, kas gaida sagatavotos kadrus, lai tie kristu kā manna no gaisa, kur strādnieks ir pakļauts “komercnoslēpumam’, viņam neko nedod zināt, cik nopelna, kā sadala ieņēmumus. Viņš nav ieinteresēts radoši strādāt saimnieka kabatai. Ar vergoiem tālu metiksi. Labāk atejas mazgāts Rietumu kapitālistiem, nekā garīgi nomāktam un piesmietam strādāt pie mūsu uzņēmēja.

 11. Treikal, pastāvi vēl pie saviem kuģiem! Jo tavu piedāvāto politisko “preci” elektorāts nepirks – tā ir par vieglu – tūte gandrīz tukša, pāris bonbongas tajā iekšā. Piepildi savu tūti ar ko reālu, svarīgu, pamatīgu, derīgu un nāc tad! Varbūt varēsi pārdot…

 12. Bļin, partijas dibinātāji, eksperti, caurkritušie… Rozencveigs var kandidēt tikai uz skuju taku.

 13. Visas uzskaitītās famīlijas ir vispārzināmi frīki, neatzītie eksperti…. no caurbirušajām partijām.

Draugiem Facebook Twitter Google+