Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. oktobris, 2014
Drukāt

Treniņa laikā smagi savainojas jauna alpīniste

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 4.oktobrī, Jūrmalā 29 gadus veca alpīniste trenējusies uz pussagruvušas ēkas un kritusi no apmēram desmit metru augstuma, gūstot smagas traumas, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Sieviete nogādāta slimnīcā Rīgā ar galvas pamatnes lūzumu, atslēgas kaula un kājas lūzumu.

Rīgas reģionā nopietnu darba traumu guvis 25 gadus vecs vīrietis. Viņam uz kājas uzkritusi smaga piekabes detaļa, radot komplicētu pēdas lūzumu. Papildus tam viņš pakritis un ar galvu atsities pret pašu piekabi, gūstot pieres kaula lūzumu un galvas traumu.

Tikmēr Latgalē 32 gadus vecs iereibis vīrietis guvis smadzeņu satricinājumu un galvas traumu, mājās nokrītot pa trepēm.

Savukārt Vidzemē 23 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā gājis pirtī un ar karstu tvaiku applaucējis kaklu, plecu un rokas.

Zemgalē mediķi snieguši palīdzību 21 gadu vecam vīrietim, kurš, labojot motociklu, pieskāries pie karsta izpūtēja un apdedzinājis abas plaukstas.

Sniegta palīdzība arī vairākiem bērniem. Latgalē divus gadus vecs puisītis apēdis vienu tableti nierakmeņiem domāta medikamenta un saindējies. Savukārt Ozolnieku pagastā sešus gadus veca meitene mājās skrējusi un atsitusies ar galvu pret galda stūri, gūstot brūci deguna rajonā. Slimnīcā nogādāts arī 16 gadus vecs kurzemnieks, kurš saindējies ar alkoholu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1202 izsaukumus, no kuriem 272 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+