Mobilā versija
-1.7°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
7. februāris, 2012
Drukāt

Trešā daļa Latvijas autovadītāju var iemigt pie auto stūres

sture

Trešdaļa Latvijas autovadītāju, vadot transportlīdzekļus, riskē iemigt pie auto stūres, liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pētījums. CSDD aģentūru BNS informēja, ka plašāk ar pētījuma rezultātiem sabiedrība tiks iepazīstināta ceturtdien.

Pētījumu par transportlīdzekļu vadītāju miegainību veica fiziologi ar īpašas aparatūras palīdzību vairāk nekā gadu, un tā galvenais secinājums ir, ka trešdaļa Latvijas autovadītāju, vadot transportlīdzekļus, riskē iemigt pie auto stūres. Turklāt atklājās, ka šoferi šo problēmu neapzinās un nenovērtē sekas.

Preses konferencē tiks detalizētāk stāstīts par pētījuma rezultātiem, secinājumiem, reālo situāciju uz ceļiem, kā arī par turpmākajām aktivitātēm, lai mainītu sabiedrības viedokli un attieksmi.

Preses konferencē piedalīsies CSDD direktors Andris Lukstiņš, Rīgas Stradiņa universitātes Cilvēka fizioloģijas un bioķīmijas katedras docents Leons Blumfelds, Miega laboratorijas vadītājs Juris Svaža un Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+