×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
7. februāris, 2012
Drukāt

Trešā daļa Latvijas autovadītāju var iemigt pie auto stūres

sture

Trešdaļa Latvijas autovadītāju, vadot transportlīdzekļus, riskē iemigt pie auto stūres, liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pētījums. CSDD aģentūru BNS informēja, ka plašāk ar pētījuma rezultātiem sabiedrība tiks iepazīstināta ceturtdien.

Pētījumu par transportlīdzekļu vadītāju miegainību veica fiziologi ar īpašas aparatūras palīdzību vairāk nekā gadu, un tā galvenais secinājums ir, ka trešdaļa Latvijas autovadītāju, vadot transportlīdzekļus, riskē iemigt pie auto stūres. Turklāt atklājās, ka šoferi šo problēmu neapzinās un nenovērtē sekas.

Preses konferencē tiks detalizētāk stāstīts par pētījuma rezultātiem, secinājumiem, reālo situāciju uz ceļiem, kā arī par turpmākajām aktivitātēm, lai mainītu sabiedrības viedokli un attieksmi.

Preses konferencē piedalīsies CSDD direktors Andris Lukstiņš, Rīgas Stradiņa universitātes Cilvēka fizioloģijas un bioķīmijas katedras docents Leons Blumfelds, Miega laboratorijas vadītājs Juris Svaža un Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+