Latvijā
Uncategorized

Trešdien dibinās jaunu politisku spēku; iesaistās eksministrs Pavļuts, analītiķe Golubeva, uzņēmējs Staķis 13

Foto – LETA

Jaunajā politiskajā kustībā kopā ar bijušo ekonomikas ministru Danielu Pavļutu iesaistīsies arī politikas analītiķe Marija Golubeva un uzņēmējs, “Innocent Coffee Masters” un “Innocent Pro” īpašnieks Mārtiņš Staķis.

Kā aģentūru LETA informēja komunikācijas konsultante Žanete Eglīte, Pavļuts, Golubeva un Staķis par jaunas sabiedriskās un politiskās kustības izveidi informēs pasākumā trešdien, 26.jūlijā, plkst.12 jaunuzņēmumu koprades telpā “The Mill Riga”. Pasākuma laikā tiks publiskots kustības vērtību manifests, kuru parakstījuši vairāki desmiti aktīvu Latvijas pilsoņu, un kas kļūšot par pamatu jaunas politiskas organizācijas programmai.

Bijušais ekonomikas ministrs ar aģentūru LETA sīkāk par saviem un politiskās kustības mērķiem pagaidām nevēlējās runāt, norādot, ka to varēs noskaidrot trešdien, kad būs iespēja satikt kustībā iesaistītos cilvēkus. “Trešdien būs redzami pirmie parakstītāji un varēs secināt, kas ir politiskie un vērtību uzstādījumi,” viņš skaidroja.

Arī Golubeva šobrīd atturējās sniegt plašākus komentārus par to, kādu mērķu vadīta plāno iesaistīties politiskajā kustībā.

Pavļuts apstiprināja, ka jaunās politiskās kustības izveide ir saistīta arī ar pieciem no “Vienotības” aizgājušajiem Saeimas deputātiem. “Jā, tas jau ir diezgan noprotams visiem, kas daudz maz ir sekojuši plašsaziņas līdzekļiem, ka tās ir saistītas lietas,” teica Pavļuts.

Jau ziņots, ka iepriekš Pavļuta vārds neoficiāli tika minēts saistībā ar topošo politisko spēku, kurā varētu iesaistīties pieci no “Vienotības” aizgājušie Saeimas deputāti. Pats Pavļuts aģentūrai LETA pagājušajā nedēļā savus iespējamos politiskos plānus komentēt atturējās.

LA.lv