Mobilā versija
Brīdinājums +5.8°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Trešdien Liepājā skanēs mūzika un melodijas, kas ārstē

krasas2

Pirmo reizi Liepājā tiek piedāvāts muzikālās terapijas koncerts-seanss “Organisma atjaunošana un relaksācija”, kas 2.jūlijā plkst. 19:00 norisināsies Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē. Līdzīgu koncertu-seansu nav ne Eiropā, ne ASV, ne Japānā. Koncertu-seansu vada Vissavienības ģitāristu festivālu laureāts VADIMS GEIKO (integratīvā ģitāra).
Koncerta-seansa “Organisma atjaunošana un relaksācija” programma ir sagatavota sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes speciālistiem. Tā izveidota pamatojoties uz amerikāņa zinātnieka Dona Kembela mūsdienu metodiku. D. Kembels ir autors grāmatai “Mocarta efekts”, kas stāsta par senākajām un pašām jaunākajām noslēpumainā mūzikas spēka izmantošanas metodēm ķermeņa un gara dziedināšanai.
Ģitārai piemīt unikāla skanēšanas un tembra īpašības, kas atstāj labvēlīgu ietekmi uz cilvēka organismu.
Lūk, dažu cilvēku atsauksmes, kuri ir apmeklējuši koncertu-seansu:

  • “Ļoti patika. Sen meklēju tādu koncertu. Klasiskie koncerti parasti ir nogurdinoši, taču šodien bija tieši tas, kas vajadzīgs”.
  • “Lieliski! Pat gaisa sastāvs mainās.”
  • “Paldies par brīnišķīgo mūziku! Dvēselē gaišums un nav skumju.”
  • “Ļoti atslābinoša, skaista mūzika. Organisma reakcija viļņveidīga: te miedz ciet, te sapurinies. Attīroša, stresu noņemoša mūzika.”
  • “Ļoti patika. Šī mūzika nomierina, paceļ garastāvokli. Nedomāju, ka ģitāra var tā skanēt.”
  • “Sajutu jūru, viļņus, vēju, nostaļģiju, skumjas, saules lēktu, sajūsmu, dzīvi…”
  • “Programma ir laba un šodien ļoti aktuāla. Tautai ir nepieciešama tāda mūzika un tāda ārstēšana. Uzlabojas garastāvoklis.”
  • “Laba pašsajūta. Kontrasti. Liels paldies! Atbalstu netradicionālās atveseļošanās metodes.”
  • Rīgas Doma baznīcas ērģeļu meistars-skaņotājs: “Šis seanss baro dvēseli un par to esmu ļoti pateicīgs.”

Biļetes uz koncertu-seansu “Organisma atjaunošana un relaksācija” iespējams iegādāties Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 63423829

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+