Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. janvāris, 2016
Drukāt

Trešdienas rītā sniegs braucējiem visvairāk traucē uz Tallinas šosejas

Foto - LETAFoto - LETA

Sniega un apledojuma dēļ braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem trešdienas rītā apgrūtināta Kurzemē, Zemgales rietumos un daudzviet Vidzemē, kā arī Ludzas novadā, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Kopš pusnakts ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 58 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic gan brauktuvju kaisīšanu, gan attīrīšanu no sniega.

Sliktākā situācija ir uz Tallinas šosejas posmā no Tūjas līdz Igaunijas robežai, kur ir stipri snidzis un vietām turpina spēcīgi snigt, redzamībai sarūkot līdz piecsimt metriem.

Dienā Kurzemē un Vidzemē nedaudz snigs, Ziemeļvidzemes piekrastē turpināsies stipra snigšana, prognozē sinoptiķi.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Aktuālo informāciju par braukšanas apstākļiem jebkurā diennakts laikā var iegūt lapā “lvceli.lv” un lietotnē “Waze”, kā arī pa tālruni 80005555. Savukārt informāciju par braukšanas apstākļiem un satiksmes ierobežojumiem Rīgā var saņemt pa tālruni 80003600.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+