Latvijā
Novados

Trešo dienu pēc kārtas uz ceļa sabraukts cilvēks4

Foto no Pixabay.com

izvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 15 cilvēki, savukārt Saldus novadā nāvējoši notriekts gājējs, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Cilvēki uz ceļa tika nāvējoši sabraukti arī otrdien un trešdien.

Vakar traģiskais negadījums reģistrēts Saldus novada Lutriņu pagastā, kur automašīna uzbraukusi gājējām, un viņš no traumām miris.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga aģentūrai LETA skaidroja, ka negadījums noticis uz ceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus ap plkst.21.50, kad 1965.gadā dzimis vīrietis ar kravas auto “Volvo FH” uzbraucis gājējam, 1995.gadā dzimušam vīrietim. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Nedēļas laikā Kurzemes reģionā šis ir otrais ceļu satiksmes negadījums, kur diennakts tumšajā laikā uz autoceļa dzīvību zaudē gājējs, atgādināja Šteinberga. 25.augustā ap plkst.22.15 gājēja notriekta Durbes novada Tadaiķu pagastā, uz autoceļa Rīga-Liepāja.

No vakar reģistrētajiem negadījumiem 42 notikuši Rīgas reģionā, vēl 13 – Kurzemes reģionā. Vismazāk avāriju noticis Zemgales reģionā – sešas.

Kopumā ceļu satiksmes jomā aizvadītajā diennaktī sastādīti 370 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 113 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvo braukšanu un septiņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Tostarp pieci dzērājšoferi aizturēti Rīgas reģionā, bet divi – Vidzemē.

LA.lv