×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
23. oktobris, 2013
Drukāt

Trešo reizi tukšā Valensijā

AFP/LETAAFP/LETA

Latvijas tenisa ranga līderis Ernests Gulbis ATP 500 sērijas turnīrā Valensijā (Spānija) trešo reizi nespēja pārvarēt pirmo kārtu, šoreiz divos taibrekos zaudējot amerikānim Džonam Isneram.

Gulbis ATP ranga šā brīža 14. numuru Džonu Isneru bija uzvarējis abās savstarpējās cīņās, arī šogad Montekarlo. Taču Ernestam tikpat neveiksmīga statistika bija tieši Valensijas turnīrā, kur pirmā kārta netika pārvarēta ne 2007. gadā (zaudējums spānim Huanam Karlosam Ferero), ne 2011. gadā pret amerkāni Semu Kveriju. Arī šoreiz Gulbis turpināja Valensijas neveiksmju sēriju, ar 6:7 (4-7), 6:7 (2-7) zaudējot Džonam Isneram.

Par virsdivmetrinieka Isnera spēcīgāko ieroci tiek uzskatīta serve un to amerikānis nezaudēja ne reizi. Līdzi spēja turēt arī Gulbis, kuram trīs breikbumbas nācās atspēlēt jau pirmajā geimā un kopumā to darīt biežāk. Gulbim šajā spēlē bija astoņas breikbumbas, Kverijam desmit, tomēr neviena no tām netika izmantota. Abos setos tenisisti uzvarēja pa sešiem geimiem pie savas serves un visu izšķīra taibreiki. Pirmajā setā to veiksmīgāk sāka Gulbis, panāca 3-1 vadību, taču tad zaudēja četras izspēles pēc kārtas un kopā ar tām arī pārliecību un precizitāti. Otrā seta galotnē Gulbim pagalam nevedās pirmā serve, taibrekā Ernesta netrāpīja nevienu un tādēļ likumsakarīgs 2-7 un zaudējums visā spēlē. Šorez nelīdzēja arī kārtējās raketes salaušana. Tieši pirmās serves trāpīgums – Gulbja 53% pret Kverija 66% – lielā mērā izšķīra spēles iznākumu. Jāpiemin arī Kverija 17 netveramas serves, turklāt četras no tām tika ieservētas otrā seta piektajā geimā pie breikbumbām.

Šonedēļ Gulbim, kurš rangā ir 25. vietā, ranga punkti nebija jāaizstāv un to skaits arī netika papildināts. Ernesta sacensību kalendārā šosezon palicis vēl viens urnīrs – ATP 1000 Masters sērijas turnīrs Parīzē. 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+