Sports
Hokejs

Tretjaks nenodreb: Esmu pilnībā iejuties Rīgas “Dinamo”0

foto: dinamoriga.lv

Leģendārā PSRS izlases vārtsarga Vladislava Tretjaka mazdēls Maksims Tretjaks ir aizvadījis pirmo spēli Rīgas “Dinamo” komandā, palīdzot komandai Ņižņijnovgorodas gubernatora kausa izcīņā ar 4:2 pārspēt principiālos pretiniekus Minskas “Dinamo”.

“Protams, pirmā spēle jaunā komandā vienmēr ir satraucoši. Centos, lai uztraukums nepāraug trīceklī, vajadzēja iziet uz ledus un mierīgi nospēlēt. Liels paldies partneriem, viņi bieži gūlās zem ripām. Arī divi soda metieni uz maniem vārtiem vienā spēlē bija kaut kas vēl nepieredzēts. Tā ir mūsu kopīga uzvara! Var teikt, ka esmu pilnībā iejuties komandā. Lieliski puiši, lielisks treneru štābs, runājam trīs valodās – krievu, latviešu un angļu,” pēc savas debijas Rīgas komandā KHL mājas lapā citēts Maksims Tretjaks.

“Tretjaka spēle man nav pārsteigums. Viņš jau mēnesi strādā kopā ar komandu un rada labu konkurenci vārtsarga pozīcijā,” uzskata “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Saistītie raksti

Rīgas “Dinamo” ar Tretjaku ir noslēgusi pārbaudes laika līgumu, bet diviem citiem vārtsargiem Kristeram Gudļevskim un Timuram Biļalovam ir līgumi uz nākamo sezonu.

Šovakar Rīgas “Dinamo” ar spēli pret mājinieku Ņižņijnovgorodas “Torpedo” turpinās dalību Gubernatora kausa izcīņā. Cīņas sākums paredzēts pulksten 19, tiešraide KHL TV programmā.

LA.lv