Uncategorized

”Triana Park” bundzinieks iekļauts ”Eirovīzijas” seksīgāko vīriešu TOP 5 5

Foto – Facebook.com

”Eirovīzijas” muzikālā cīņa tiks atklāta šovakar ar pirmo pusfinālu, bet tikmēr jau mūsu ”Triana Park” veiksmīgi ”pacīnījies” kādā citā lauciņā. Kā vēsta portāls “Skaties.lv”, grupas bundzinieks Edgars Viļums atzīts par vienu no seksīgākajiem šā gada konkursa dalībniekiem.

Konkursa lielākā fanu lapa ”Goodeveningeurope.net” ik gadu rīko balsojumu par konkursa visseksīgākajiem dalībniekiem. Nupat paziņots 2017. gada ”Eirovīzijas” seksīgāko vīriešu Top10, un augsto piekto vietu tajā ieņem ”Triana Park” bundzinieks Edgars Viļums!

”Balva par gada labāko bundzinieku tiek Latvijai!” raksta ”Goodeveningeurope.net”, humoristiskā manierē piebilstot, ka ir sazinājušies ar Latvijas premjerministru Māri Kučinski, aicinot Latviju ”Eirovīzijas” numura laikā fokusēties uz bundzinieku, ne solisti.

Kā “Skaties.lv” atklāj soliste Agnese Rakovska, viņa reizēm tiešām jūtas gluži kā Edgara ēnā. ”Edgars patīk kā meitenēm, tā puišiem,” smejas vokāliste, atklājot, ka gadījušās pat situācijas, kad fani jautā pēc Edgara, grupas solistei nepievēršot nekādu uzmanību.

Seksīgāko vīriešu topā mūsu Edgaru apsteidz puiši no Kipras, Moldovas, Ungārijas un Itālijas.

LA.lv