×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
9. maijs, 2017
Drukāt

”Triana Park” bundzinieks iekļauts ”Eirovīzijas” seksīgāko vīriešu TOP 5 (5)

Foto - Facebook.comFoto - Facebook.com

”Eirovīzijas” muzikālā cīņa tiks atklāta šovakar ar pirmo pusfinālu, bet tikmēr jau mūsu ”Triana Park” veiksmīgi ”pacīnījies” kādā citā lauciņā. Kā vēsta portāls “Skaties.lv”, grupas bundzinieks Edgars Viļums atzīts par vienu no seksīgākajiem šā gada konkursa dalībniekiem.

Konkursa lielākā fanu lapa ”Goodeveningeurope.net” ik gadu rīko balsojumu par konkursa visseksīgākajiem dalībniekiem. Nupat paziņots 2017. gada ”Eirovīzijas” seksīgāko vīriešu Top10, un augsto piekto vietu tajā ieņem ”Triana Park” bundzinieks Edgars Viļums!

”Balva par gada labāko bundzinieku tiek Latvijai!” raksta ”Goodeveningeurope.net”, humoristiskā manierē piebilstot, ka ir sazinājušies ar Latvijas premjerministru Māri Kučinski, aicinot Latviju ”Eirovīzijas” numura laikā fokusēties uz bundzinieku, ne solisti.

Kā “Skaties.lv” atklāj soliste Agnese Rakovska, viņa reizēm tiešām jūtas gluži kā Edgara ēnā. ”Edgars patīk kā meitenēm, tā puišiem,” smejas vokāliste, atklājot, ka gadījušās pat situācijas, kad fani jautā pēc Edgara, grupas solistei nepievēršot nekādu uzmanību.

Seksīgāko vīriešu topā mūsu Edgaru apsteidz puiši no Kipras, Moldovas, Ungārijas un Itālijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kas ir seksīguma mervienība, garums, resnums, spalvainums?

  2. Tas ir interesantās frizūras nopelns. Kopējais tēls līdz ar to intriģējošs un pievilcīgs.

  3. Nu re vismaz kautkas Latvijai par labu apsveicu vispār tu tiešām esi smukulītis

  4. Vārdam “sekss“ vārdnīcās ir tikai viens skaidrojums – visādos locījumos tas ir saistīts vienīgi ar dzimumorgāniem un dzimumsakariem. Ar šo vārdu aptrakusī sabiedrība tikai rāda, cik tā ir infantila. Žēl Viļuma. Kāds ir mērījis, taustījis vai citādi novērojis un vērtējis viņa dzimumorgānus, ka var pasludināt par, tipa, seksīgāko?

  5. Pēc kā tad to seksīgumu vērtē? Vai viņus plikus apskata? Vai vispār nonākuši pareizā vietā? Brauca tak uz dziesmu festivālu.

Draugiem Facebook Twitter Google+