×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

“Triānas parks” iemēģinājuši “Eirovīzijas” skatuvi (2)

Foto - Thomas HansesFoto - Thomas Hanses

Pirmdienas pēcpusdienā Latvijas pārstāvji – grupa «Triānas Parks» – pirmo reizi kāpa uz 62. dziesmu konkursa «Eirovīzija» skatuves, lai atvēlētajā laikā pirmo reizi izmēģinātu savu priekšnesumu. Tā kā uz pirmo mēģinājumu nebija obligāts nosacījums ierasties skatuves tērpos, ar kuriem konkursanti būs redzami pusfināla tiešraidēs, joprojām saglabājas intriga par grupas «Triānas Parks» tērpiem.

Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska stāsta: «Pirmo reizi mēs paši priekšnesumam veidojām skatuves video grafikas, kas mums ļauj atšķirties no lielākās daļas citu konkursantu, kas izmanto konkursa nodrošināto video grafikas kompāniju.» Viņa uzsver, ka šī iemesla dēļ arī veicamie uzlabojumi skatuves noformējumā ir salīdzinoši mazāki un tiks veikti līdz ar nākamajiem mēģinājumiem.”Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Pipeļ gruppa

 2. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+