×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
7. maijs, 2015
Drukāt

“Triānas parks” uzvar Norvēģijā un noslēdz tūri Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Noslēdzot pirmo Latvijas koncertturneju “Fuck The World Tour”, kolorītā pašmāju grupa “Triānas parks” ar tās solisti Agnesi Rakovsku priekšgalā aicina uz koncertu 13. maijā Rīgā, Andrejostā, bārā ”Noliktava No. 3”, piedaloties īpašajiem viesiem – “MNTHA” un grupai “The Big Bluff”.

“Triānas parks” ir viena no pēdējā laika ekstravagantākajām Latvijas grupām, kas plašākai sabiedrības daļai ir pazīstama pēc saviem neordinārajiem šoviem Eirovīzijas valsts nacionālajos finālos. Grupas soliste Agnese Rakovska arī piedalījusies vairākos TV projektos, no kuriem nesenākais bijis “Izklausies redzēts”. “Grupas muzikālais stils grūti raksturojams – elektrisks roks ar dažādām stilu variācijām! Lai gan labāk vienreiz dzirdēt nekā desmit reižu stāstīt,” par sevi saka mūziķi.

2010. gadā “Triānas parks” izdeva savu debijas albumu “Enter Tainment Triana Park” un 2014. gada augustā prezentēts EP albums “Triana Park”. Līdz šim lielāko popularitāti iekarojis singls “Sons And Daughters”, kas tapis sadarbībā ar igauņu producentu Ago Tepandu.

Grupa paspējusi piedalīties lielākajos Latvijas mūzikas festivālos – “Positivus”, “LMT Summer Sound”, “Fonofest” un citos, kā arī ārvalstu festivālos “Siirt Gapgenc” un “Reepenbahn” festivālā. Grupa aktīvi turpina lauzt ceļu aiz Latvijas robežām – grupa piedalījusies arī vairākās starptautiskās mūzikas konferencēs: “SXSW”, “Eurosonic Noordeslag”, “Waves Bratislava” un “Waves Vienna”.

Tikko “Triānas parks” atgriezies no Oslo, kur piedalījās jauno grupu konkursā “The Global Battle of the Bands” (GBOB) finālā un plūca uzvaras laurus, iegūstot pirmo vietu. Konkurss paredzēts labākajām jaunajām grupām no visas pasaules, katru gadu aptuveni 15 – 17 grupas iekļaujot finālā. “Katru valsti var pārstāvēt tikai viena grupa, un šogad Norvēģijas galvaspilsētā par uzvaru līdzās “Triānas parks” cīnījās arī grupas no Zviedrijas, Dānijas, Lielbritānijas, Austrālijas, Japānas, Vācijas un citām valstīm,” stāsta grupas menedžere Kristīne Pleša.

“Esam pārsteigti un priecīgi! Satikām daudz mūziķus no visas pasaules un saņēmām labus atzinības vārdus, kā arī ieguvām vērtīgu pieredzi,” par uzvaru priecājas “Triānas parks” mūziķi. Grupa, kas ir uzvarējusi finālā, iegūst iespēju gan strādāt ierakstu studijā Oslo vienu nedēļu, gan arī parakstīt “GBOB records” līgumu par tālāko sadarbību Norvēģijā, internacionālā PR un koncertu nodrošināšanā ne tikai Skandināvijas valstīs, bet plašāk Eiropā un Amerikā.

Pašlaik finālam pietuvojusies “Triānas parks” pirmā Latvijas koncertturneja. Tās noslēguma koncertā Andrejostā grupa klausītājiem atrādīs augusta beigās izdotā mazalbumu “Triana Park” materiālu. Kā viesmākslinieki koncertam pievienosies Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā sevi jo pamanāmi pieteikusī “MINTHA” un jaunie censoņi, kas jau izpelnījušies nomināciju balvai “Zelta Mikrofons” – “The Big Bluff”.

Varbūt noder

“Triana Park” tūres noslēguma koncerts 13. V 22.00 Andrejostā, bārā ”Noliktava No. 3”

Biļetes “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesserviss.lv

Cena: EUR 10.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+