Latvijā
Novados

“Trieciens bija milzīgs…” Tramvaja kabīne Liepājā pilna stikliem pēc sadursmes ar autobusu1


Liepājā uz Lielās ielas notikusi sadursme starp tramvaju un autobusu, 13.11.2018.
Liepājā uz Lielās ielas notikusi sadursme starp tramvaju un autobusu, 13.11.2018.
Ekrānuzņēmums no portāla “liepajniekiem.lv” un Ruslana Šulgas foto

Šodien, 13.novembrī, īsi pirms pieciem pēcpusdienā satiksmes negadījums noticis Lielajā ielā, kas atrodas Liepājas centrā – sadūries autobuss un tramvajs, šovakar vēstī Kurzemes portāls “liepajniekiem.lv”.

Negadījuma vietā portāls noskaidrojis, ka AS “Liepājas autobusu parks” satiksmes autobuss “Volvo”, kas brauca maršrutā no Nīcas uz Liepāju, Lielajā ielā pirms Tramvaja tilta izdarījis labo pagriezienu, kad izraisījis sadursmi ar tramvaju, kas tajā pašā laikā brauca taisni.

Autobusa šoferis portālam skaidroja, ka bijis ieslēdzis labo pagriezienu, lai izdarītu manevru, kad notikusi sadursme.

Vadītājs teica, ka tramvajs bijis viņa redzamības aklajā zonā – šoferis tramvaju nav redzējis, līdz ar ko uzbraucis uz sliedēm un notikusi sadursme.

Autobusa vadītājs negadījumā nebija cietis. Viņš norādīja, ka arī neviens no autobusa pasažieriem nav cietis.

Arī tramvaja vadītāja atzina, ka negadījumā nav cietusi, kaut trieciena rezultātā tika nolauzts tramvaja atpakaļskata spogulis vadītājas pusē un ar to izsists vadītāja zonas sāna logs.

Kabīne bija pilna stiklu, taču sieviete atzina, ka tikusi cauri ar smagu izbīli, ziņo “liepajniekiem.lv”.

“Traumu nav, vien šoks. Trieciens bija milzīgs,” sacījusi tramvaja vadītāja.

Pēc viņas teiktā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu brigāde uz notikuma vietu izsaukta tādēļ, ka kāds no tramvaja pasažieriem pakritis. Taču tramvaja vadītāja zināja teikt, ka pasažieris nav smagas traumas guvis.

Saistītie raksti

Toties abi avārijā iesaistītie transportlīdzekļi gan bija cietuši pamatīgi. Tramvajam bija sabojāts kreisais sāns, kurā ietriecās autobuss. Savukārt autobusam bija pilnībā noārdīta priekšdaļa.

Valsts policija ziņoja aģentūrai LETA, ka negadījumā cilvēki nav cietuši, taču precīzāku informāciju par notikušo solīja sniegt trešdien.

LA.lv