×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
11. jūnijs, 2015
Drukāt

Triki, kā piespiest sevi rīta treniņam. Tev tas beidzot izdosies!

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Tu noteikti esi mēģinājusi sev ieskaidrot, ka no rītdienas celsies agrāk, lai no rīta varētu atlicināt laiku treniņam, kas dos enerģiju visai dienai – bet tas kaut kā neizdodas.

Līdzko atskan agrais modinātāja signāls, tev galvā skan trīs vārdi: “nē, es vēl pagulēšu”. Daži padomi, kā šo uzstājīgo balstiņu apklusināt!

Saģērbies jau iepriekšējā vakarā. Lai arī cik dīvaini tas nešķistu, bet, ja būsi jau aizgājusi gulēt ar nākamās dienas treniņa drēbēm mugurā, tas tev dos papildu motivāciju no rīta to tiešām izdarīt. Tāpat arī no rīta saģērbšanās treniņam neaizņems lieku laiku.

Uzlabo savu draugu sistēmu. Mēs visi zinām, ka saņemties sportot vienam ir grūtāk, nekā kopā ar kādu draugu. Ja arī viņam rīts nesākas ar treniņu, lūdz palīdzību viņam tevi no rīta uzmundrināt. Lai viņš atsūta kādu īsziņu, vai ietvīto kaut ko par tavu rīta treniņu! Tu taču nevarēsi pievilt internetu.

Piparmētru konfektes. Ieteicams, tiklīdz atskan modinātājs, apēst vienu piparmētru konfekti. Cukura daudzums tajā dos smadzenēm signālu, un tev parādīsies lielāks enerģijas daudzums. Iespējams savu ķermeni apmuļķot pilnībā, jo viņš domās, ka brokastis jau galdā!

Noliec modinātāju tālāk no sevis! Cik viegli ir atlikt modinātāju “vēl uz piecām minūtēm”. Tomēr tas nekad nestrādā – tu aizmiedz vēl uz stundu, un rīta treniņam vairs nav laika. Nākamreiz uzliec tam maksimālo skaļumu un noliec istabas otrā galā, kur tev to no gultas aizsniegt nav iespējams. No rīta grūtākā ir “izkārpīšanās” no siltās gultiņas – nu tev tas izdosies ātri, jo būs jāiet noslēgt modinātāja signāls.

Mierinājuma saruna. Aprunājies no rīta pati ar sevi! Līdzko esi nospiedusi modinātāja signālu, apgulies uz zemes (tikai ne gultā – aizmigsi), piever acis uz saki sev: “Labi, es to varu izdarīt, esmu stipra un beidzot sākšu par sevi rūpēties.” Ar 10 minūtēm šādu sarunu katru rītu būs gana, lai sevi motivētu vēl vairāk.

Veiksmīgi!

zeltene

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+