×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. novembris, 2013
Drukāt

Trilleris Purvciemā: kāds drošsirdis savalda agresīvu burlaku bandu “kunga prātā” (2)

Foto- LETAFoto- LETA

Trillera cienīgi notikumi trešdien risinājušies Purvciemā, kur kāds drošsirdīgs iedzīvotājs aizturējis iespējamo veikala zagli un vēlāk neitralizējis divus iespējamās zagles aizstāvjus, kuri viņam mēģināja uzrīdīt suni un uzbruka ar stikla pudeli.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis portālu “LA.lv” informēja, ka policisti ar vīrieša palīdzību aizturēja visas trīs personas, kuras notikuma brīdī bija stiprā alkohola reibumā.

Sadovskis klāsta, ka trešdien vakarā Ūnijas ielā kāda kioska pārdevēja, redzot, ka viena no apmeklētājām paņem vairākus pārdošanā esošos kalendārus un nesamaksājot dodas prom, lūdza garāmgājēja palīdzību sievietes aizturēšanā. Vīrietis nekavējoties meties pakaļ zaglei un pēc brīža atvedis viņu atpakaļ uz kiosku ar visām zagtajām mantām. Taču manāmi iereibusī aizturētā sieviete sāka skaļi saukt pēc palīdzības.

Pāris mirkļus vēlāk kioskā iesteidzās divi zagles paziņas, no kuriem viens bija aizturētās dzīvesbiedrs – vienam no viņiem rokās bija stikla pudele, bet otram līdzi suns. Stikla pudeles īpašnieks, pieprasot aizturētās atbrīvošanu, uzbruka ar pudeli iepriekš minētajam garāmgājējam, taču viņam izdevās pudeli izsist no uzbrucēja rokām un tā uz zemes sašķīda lauskās. Tad cīņā iesaistījies otrs vīrietis, mēģinot uzrīdīt suni, taču bezbailīgais garāmgājējs paķēra no zemes stikla lauskas un ar tām atgaiņāja nikno dzīvnieku. Tā kā abi vīrieši saprata, ka aizturēto sievieti atbrīvot neizdosies, viņi devās prom.

Pa to laiku jau bija izsaukta arī policija un policisti notikuma vietā aizturēja aizdomās turēto sievieti, bet ceļā uz iecirkni policijas auto apturēja kāds iedzīvotājs, kurš ziņoja, ka Ieriķu ielā vairākām automašīnām sadurtas riepas, vīrietis ziņoja, ka redzējis arī iespējamos riepu dūrējus.

Policijas iecirknī policisti sastapa abus zagles paziņas, kuri bija stiprā alkohola reibumā un mēģināja iecirkņa darbiniekiem iestāstīt, ka viņu paziņai kioskā bez jebkāda iemesla uzbrucis kāds garāmgājējs. Turpmāko minūšu laikā policisti noskaidroja visus apstākļus un izrādījās, ka vīrieši vainojami ne tikai uzbrukumā drošsirdīgajam garāmgājējam, bet arī riepu duršanā, jo viņus atpazina pa ceļam uz iecirkni sastaptais aculiecinieks.

Aizturētā sieviete ir 27 gadus veca un pret viņu uzsākts kriminālprocess par zādzību, taču pret aizturētajiem 28 un 32 gadus vecajiem vīriešiem uzsākti kriminālprocesi par mantas tīšu bojāšanu un par uzbrukumu personai, kas novērš noziegumu.

Policija pateicas varonīgajam iedzīvotājam, kurš palīdzēja aizturēt zagli, kā arī vērīgajam aculieciniekam, kurš ziņoja par riepu duršanām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vairāk tādu drosminieku….Paldies Viņam, vīrieši tagad bailīgi….

  2. Interesanti kāpēc netiek pieminēts kādā valodā runāja šie zagļi un riepu dūrēji? Vai tas tāpēc ka krieviski?

Draugiem Facebook Twitter Google+