×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. februāris, 2017
Drukāt

Trilleris Rēzeknē: policistu vaino aizdomīga priekšmeta novietošanā zem auto (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Rēzeknē zem policijas redzeslokā iepriekš nonākušā Jevgēnija Čiževska automašīnas mēģināts novietot radioraidītāju. Aizdomās par šo rīcību tiek turēts kāds vietējais policijas darbinieks.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē informēja, ka naktī uz 13.februāri policija saņēmusi divus izsaukumus uz kādu adresi Zilupes ielā. Pirmajā izsaukumā, kas saņemts plkst.00.45, kāds 1977.gadā dzimis vīrietis ziņojis, ka zem viņa auto esot novietots kāds aizdomīgs priekšmets.

Ieradušies notikuma vietā likumsargi izņēmuši aizdomīgo priekšmetu, kas vizuāli atgādinājis elektrosakaru ierīci.

Trīs stundas vēlāk tas pats zvanītājs ziņojis par konfliktu starp viņu un kādu policijas darbinieku. Pēc sākotnējās informācijas policists netālu no zvanītāja mājas bija novietojis viņam piederošo automašīnu un naktī devies tai pakaļ. Savukārt Čiževskis uzskata, ka tieši šī mašīnas īpašnieks bijis tas, kas mēģinājis novietot zem viņa mašīnas aizdomīgo priekšmetu.

Saistībā ar notikušo VP Ludzas iecirknī sākts kriminālprocess pēc Kriminālprocesa XIV nodaļas – Noziedzīgi nodarījumi pret personas pamattiesībām un pamatbrīvībām -, nozīmētas ekspertīzes.

Kādas tieši personas figurē minētajā kriminālprocesā policija neatklāj, aizbildinoties ar izmeklēšanas noslēpumu, bet skaidro, ka tā gaitā tiks izvērtēts gan gadījums ar aizdomīgo priekšmetu, gan policista iespējamā saistība ar to.

Policijā atklāja, ka Čiževskis policijas redzeslokā iepriekš vairākas reizes nonācis saistībā ar likumpārkāpumiem, kas bijuši saitīti ar transportlīdzekļiem, tai skaitā kāda dārga traktora zādzību.

Čiževskis Portālam DELFI pieļāvis, ka melno saini zem viņa automašīnas iespējams novietojis vietējais policists Sandris Jurčs. “Nakšņojām moduļu mājiņā un suns naktī mūs pamodināja, es paskatījos pa logu un pamanīju, ka zem manas automašīnas atrodas kāds cilvēks. Viņš sāka iet prom, iespējams, uz savu auto, kurš bija novietots netālu, es kliedzu “stāvi!”, viņš apjuka un aizskrēja pavisam citā virzienā. Mana kļūda bija, ka es nepalaidu suni,” stāsta Čiževskis.

Kad pēc pirmā izsaukuma likumsargi aizbraukuši, viņš palicis nomodā. “Visi aizbrauca, un mēs gaidījām, pagāja 20 minūtes, piebrauca pie Sandra auto vēl viena mašīna. Divas personas izkāpa, tad mēs skrējām ar lukturiem, viņi apjuka, teica: “Mēs pēc savas mašīnas.” Tas otrs arī, iespējams, strādā policijā, viens noteikti bija Jurčs,” stāsta Čiževskis.

Pēc viņa novērotā, abiem cilvēkiem bijušas tās pašas auto atslēgas, kuras iepriekš likumsargi aizveduši sev līdzi.

Par iemeslu šādai policista Jurča rīcībai varētu būt bijusi personiska atriebība. Policisti viņu iepriekš esot pratinājuši un vainojuši traktora zādzībā uzskata Čiževskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. mums tādi noziedznieku pieķērēji ar pierādījumiem
    nav vajadzīgi !!
    Tikai traucē biznesu !

  2. momentā jāierosina lieta par auto zādzibas mēģinājumu un jāatlaižno darba. nav pat būtiski vai spridzeklis vai māneklis, vai izsekošanas iekārta. reketieri pagonos jāsoda vismaz divreiz bargāk nekā vienkārši bandīti, citādi tas nekad nebeigsies, bet tikai kļūs sliktāk

  3. Kārtējo reizi POLICIJA aizstāv savu darbinieku ,sagroza faktus ,lai tikai ,,nepiešūtu,, lietu.Kā parasti .mirstīgais cilvēks tiek par apsmieklu,policistu acīs ! Policisti ar savu patvaļu ,demonstrē savu varu ! Tas ir tikai pie mums Latvijā ,kur nesakārtoti likumi.Policistiem ir visatļautība,paši neievēro likumus !

  4. Ne dienu bez preses pīlēm

Draugiem Facebook Twitter Google+