×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. marts, 2016
Drukāt

Trilleris Rēzeknē: iešaujot auto riepā, policija apstādina iereibušu pārkāpēju

Kadrs no videoKadrs no video

Ceļu policijas darbinieki Rēzeknē Atbrīvošanas alejas un 18.novembra ielu krustojumā pamanīja pretī braucošo automašīnu, kura acīmredzami pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu – fiksētais ātrums 85 km/h. Policists mēģināja apturēt minēto automašīnu, taču vadītājs nepakļāvās prasībai apstāties un, nesamazinot ātrumu, turpināja kustību, apdraudot gan apkārtējo cilvēku, gan citu satiksmes dalībnieku drošību, informē VP.

Ceļu policijas norīkojums ar ieslēgtiem bākuguns skaņas un gaismas signāliem nekavējoties uzsāka “VW Golf” vajāšanu, kas turpinājās līdz Griškānu pagastam.

Ņemot vērā, ka pārkāpējs radīja reālas briesmas pārējiem satiksmes dalībniekiem, viņa apturēšanai tika pielietots dienesta ierocis, veicot brīdinājuma šāvienu gaisā un tad cauršaujot aizmugurējo riepu. Jau pēc brīža vadītājs netika galā ar automašīnas vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un tika aizturēts.

Pēc automašīnas apturēšanas un vadītāja personības identificēšanas tika noskaidrots, ka pie stūres bez braukšanas tiesībām un 1,88 promiļu reibumā brauca 1989.gadā dzimis rēzeknietis, kuru par dažāda rakstura noziegumiem meklēja gan Rēzeknes, gan Ludzas policija.

Jaunā vīrieša biogrāfijā šī nav pirmā reize, kad viņš vada transportlīdzekli, būdams alkohola vai citu vielu reibumā. Par minēto pārkāpumu vīrietim draud administratīvā atbildība, proti, 1200-1400 eiro naudas sods, arests 10 diennaktis un tiesību liegums uz četriem gadiem. Savukārt par iepriekš pastrādātajiem noziegumiem viņam draud kriminālatbildība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+