Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
30. septembris, 2015
Drukāt

Trilleris Rīgā: Apzog dzīvokli un no piektā stāva nolaižas pa interneta kabeli

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Aizturēti divi vīrieši, kuri apzaga dzīvokli un no piektā stāva nolaidās lejā pa interneta kabeli, informē Valsts policijā.

Pagājušās nedēļas vidū Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Imantu, kur kādai sievietei radušās aizdomas, ka apzagts kaimiņu dzīvoklis. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka sieviete bija izdzirdējusi aizdomīgas skaņas no blakus dzīvokļa. Kad sieviete izgājusi kāpņu telpā, viņa pamanījusi, ka ir uzlauztas kaimiņu dzīvokļa durvis. Nojaušot, ka zagļi vēl ir dzīvoklī, sieviete aizslēgusi piektā stāva norobežojošās durvis un izsaukusi policiju.

Pēc kāda laika zagļi pamanījuši, ka stāva norobežojošās durvis ir aizslēgtas, tādēļ izvēlējušies citu bēgšanas ceļu – izkāpuši pa logu, no piektā stāva lejā nolaidušies pa interneta kabeli un aizbēguši no nozieguma vietas.

Policisti izmeklēšanas laikā noskaidroja iespējamās vainīgās personas un pirmdien, 28.septembrī aizturēja rūdītus zagļus – 1982. un 1975. gadā dzimušus vīriešus. Viens no aizturētajiem iepriekš par zādzībām ir sodīts 13 reizes, bet otrs – deviņas reizes.

Par zādzību, iekļūstot dzīvoklī, ir uzsākts kriminālprocess. Aizturētajiem par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Vakar tiesa aizturētajiem vīriešiem piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+